Archery Tag

Nasadka do strzały Archery Tag - 1
 • Na skladě
PRODUKT DOSTĘPNY OD RĘKI
27,00 Kč
Náhradní krytky pro šípy Archery Tag, pro vlastní výměnu. Cena je uvedena za kus.
Łuk Archery Tag - 26 lbs - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Archery Tag
A1
1 090,00 Kč
Velmi odolný jednodílný luk vhodný pro lukostřelbu (pro praváky i leváky).  V současné době prodáváme luky v černé barvě.
Łuk Archery Tag - 22 lbs - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Archery Tag
A2
1 090,00 Kč
Velmi odolný jednodílný luk vhodný pro lukostřelbu (pro praváky i leváky). V současné době prodáváme luky v černé barvě.
Łuk Archery Tag - 18 lbs - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Archery Tag
A3
1 090,00 Kč
Dětský luk - kratší než "normální" luk a se sníženou tažnou silou na 8 kg.  Velmi odolný, vhodný pro lukostřelbu (pro praváky i leváky). Nejvhodnější pro děti ve věku 10-15 let. V černé barvě.
Strzała Archery Tag - Szybka - 1
 • Na skladě
PRODUKT DOSTĘPNY OD RĘKI
220,00 Kč
Nejrychlejší šíp Archery Tag na trhu se zaobleným pěnovým hrotem
Strzała Archery Tag - Pacynka - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
220,00 Kč
Šíp s plochým pěnovým hrotem, vhodný pro Archery Tag.
Tarcza Archery Tag - 1
 • Na skladě
DOSTĘPNY W MAGAZYNIE
Archery Tag
A8
1 620,00 Kč
Herní štít Archery Tag - nejodolnější model na trhu.
Dmuchana przeszkoda Archery Tag CIASTKO - 1
Na zamówienie
3 170,00 Kč
Nafukovací mobilní překážka pro hry Archery Tag (ve tvaru sušenky). Překážka navržená s ohledem na hru Archery Tag. Optimální počet překážek je 6 ks. (3 pro každou stranu - 4 koláče a 2 náhrobky). Pumpička není součástí sady. Je třeba ji zakoupit samostatně.
Torba Archery Tag na strzały - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
420,00 Kč
Taška přes rameno Archery Tag, na šípy
Torba Archery Tag na łuki - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Archery Tag
A12
460,00 Kč
Taška přes rameno Archery Tag na luky.
Maska Archery Tag – Premium - 1
 • Na skladě
DOSTĘPNE OD RĘKI
640,00 Kč
Pohodlná maska Valken vhodná pro lukostřelbu. Chrání obličej před kontaktem se šípem.
Ochraniacz na przedramię Archery Tag - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
170,00 Kč
Chránič předloktí, nepostradatelný během zápasů v archery tag.
Archery Tag Target
 • 1 ks na skladě
Poslední kusy skladem
Archery Tag
A22
26 350,00 Kč
Archery Tag Target je nafukovací terč Archery Tag s levitujícími míčky. 
Ochraniacz na palce Archery Tag - 1
 • Na skladě
DOSTĘPNY OD RĘKI
33,00 Kč
Chránič chránící prsty před kontaktem se strunou. Nezbytné pro hraní v Archery Tag.
Zobrazení 1-22 z 22 položek

Venkovní hry – Archery Tag a nafukovací bunkry

Venkovní hry nejsou jen o nafukovacích koulích, existuje i spousta dalších možností. Mezi ně patří mimo jiné lukostřelba, samozřejmě v podobě hry! Naše luky a šípy jsou vyrobeny z odolných a bezpečných materiálů. Dříky šípů jsou vyrobeny z pevných a vysoce pružných uhlíkových vláken, zatímco hroty šípů jsou z husté pěny. Při hře tedy nehrozí žádné riziko.

Sady pro lukostřelbu Archery Tag obsahují nejen luky a šípy, ale také chrániče. Jsou k dispozici v různých variantách pro různě početné skupiny hráčů. Jsou ideální na venkovní hry pro děti, ale také na rozlučky se svobodou nebo firemní akce.

K venkovním hrám patří také různé typy nafukovacích překážek, které lze použít mimo jiné v kombinaci s lukostřelbou Archery Tag. Uspořádejte překážky tak, aby se zákazníci skvěle bavili a rádi se k vám vraceli.

Archery Tag – lukostřelba a paintball

Archery Tag je bezpečná bitva s luky a šípy, která nabídne moře zábavy a zaujme všechny milovníky lukostřelby. Při této hře se používají speciální luky s relativně nízkou silou nátahu, takže jsou vhodné pro dospělé i děti všech věkových kategorií. Díky použití šípu se speciálním těžištěm nejsou zásahy bolestivé, a proto si každý účastník venkovních her může užít bezpečnou lukostřelbu a soupeřit s ostatními týmy. Luky a šípy nabízíme v černé barvě a v několika dalších barevných odstínech, takže si můžete vybrat vybavení podle svého vkusu. Vyberte si svůj vysněný model z vysoce kvalitních materiálů a užijte si skvělou zábavu.

Archery Tag – nezbytné vybavení pro hru

Co potřebujete, abyste si užili novou dimenzi venkovních her? Budete potřebovat především jednodílný luk, masku a šípy. Můžete si vybrat univerzální velikost luku nebo ji zvolit podle věku dítěte. Kromě toho si můžete zakoupit nafukovací překážky, které zvýší atraktivitu hry. Nemusíte se bát zranění nebo úrazu po zásahu šípem, protože jejich pěnové hroty jsou zcela bezpečné. Můžete si zakoupit také terče na lukostřelbu, chrániče prstů a předloktí. Podívejte se na naši nabídku a přesvědčte se, že dobrá zábava může mít spoustu podob – třeba skupinových her.

Archery Tag – obchod s příslušenstvím pro bezpečnou lukostřelbu

V našem obchodě najdete nejen jednotlivé doplňky potřebné pro bezpečnou lukostřelbu. Můžete si zde pořídit také kompletní vybavení. Najdete zde luk, šípy, terče, masky i tašky na přepravu vybavení. V závislosti na počtu hráčů si můžete zakoupit jednotlivé kusy i prémiové sady až pro 12 osob! A to vše za atraktivní nízkou cenu. V nabídce našeho obchodu nejdete také chrániče prstů pro luky a pěnové hroty pro šípy. Zakoupit si můžete také Archery Tag Target, což je nafukovací lukostřelecká terčovnice s několika terči. Zaručujeme stálou dostupnost zařízení na skladě. Vyberte si svou sadu Archery Tag a užijte si nekonečnou zábavu!