Nafukovací atrakce klasika

Dvojitá nafukovací...
Na zamówienie
Nafukovací skluzavky
D30
63 780,00 Kč
Dvojitá skluzavka GunGan je nafukovací atrakce vytvořená s ohledem na nejmenší a vaši kapsu!
Dmuchaniec GunGan - skakaniec z suchym basenem - 1
 • Na skladě
Poslední kusy skladem
Nafukovací skákací hrady
D31
41 600,00 Kč
Suché skákadlo do bazénu GunGan, vytvořené s ohledem na malé děti a vaši kapsu. Klasické nafukovací zařízení s charakteristickými barvami společnosti. Rozhodně nejlepší volba, pokud chcete mít volnost a jistotu, že se nafukovadlo bude líbit všem. Klasický nafukovací rám, dostupná cena ve spojení s vynikající kvalitou.
Zvětšená dvojitá nafukovací...
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
103 870,00 Kč
Zvětšená dvojitá nafukovací skluzavka je nafukovací atrakce vytvořená pro ty, kteří mají rádi standardní řešení.
Zvětšená nafukovací...
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skluzavky
WDD84
88 970,00 Kč
Jediná klasická skluzavka GunGan je nafukovací atrakce vytvořená pro ty, kteří mají rádi standardní řešení.
Dmuchany tor przeszkód "CrashKader" 15m - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací překážkové dráhy
WDD28
95 400,00 Kč
Nafukovací překážková dráha, 15 metrů dlouhý CrashKader "Long" - soutěž a zábava zaručena!
Dmuchany tor przeszkód "CrashRunner" - 1
NIEDOSTĘPNY
Nafukovací překážkové dráhy
D26
189 700,00 Kč
Nejextrémnější nafukovací překážková dráha v nabídce, 24 m dlouhý "CrashRunner" - vynikající atrakce pro zdravé soutěžení.
Dmuchaniec Wipeout - 1
Na zamówienie
Nafukovací překážkové dráhy
D5
134 900,00 Kč
Dmuchaniec Wipeout to tor przeszkód z dużymi kulami, po których trzeba przebiec, żeby dostać się na drugą stronę. To dmuchana atrakcja, która podoba się zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.
Dmuchany tor przeszkód CrashKader "Long" - 1
Na zamówienie
Nafukovací překážkové dráhy
D7
168 900,00 Kč
Nejdelší nafukovací překážková dráha v nabídce, CrashKader "Long" s délkou 30 metrů - soutěž a zábava zaručeny!
Dmuchany wipeout bez band - 1
Na zamówienie
Nafukovací překážkové dráhy
WDD88
107 940,00 Kč
Skákejte na obrovských nafukovacích míčích. Překonejte vzdálenost co nejrychleji. Buďte nepřemožitelní a dostaňte se co nejrychleji na druhou stranu. Pozitivní dávka adrenalinu a skvělá zábava s wipeoutem.
Mała zjeżdżalnia klasyczna - platforma 1,4 m - 1
Na zamówienie
Nafukovací skluzavky
WDC03
29 500,00 Kč
Dokonalý nafukovací vak pro všechny venkovní příležitosti. Nafukovačka vytvořená s ohledem na malé děti. Ideální jak na domácí zahradu, tak na firemní akce nebo slavnosti. Skočte do zábavy a užijte si dlouhé chvíle. Nafukovačka může být doplňkem k jiným, o něco větším atrakcím.
Mała zjeżdżalnia klasyczna - platforma 2,3 m - 1
Na zamówienie
Nafukovací skluzavky
WDC04
40 400,00 Kč
Váš dokonalý společník pro letní dobrodružství! Tento rozkošný nafukovací vak je ideální volbou pro milovníky venkovní zábavy. Ať už plánujete piknik, dovolenou nebo narozeninovou oslavu na zahradě, tato nafukovací hračka se bude perfektně hodit. Připojte se k zábavě a užijte si bezstarostné chvíle venku s naší malou nafukovací hračkou v klasických barvách!
Dmuchaniec ze zjeżdżalnią z motywem klasycznym - 1
Na zamówienie
Nafukovací skákací hrady
WDD103
46 830,00 Kč
Objevte nekonečnou zábavu a dobrodružství s nafukovacím vozíkem Mini Combo se skluzavkou! Tato barevná a odolná nafukovací skluzavka je ideální pro menší děti a poskytne jim nezapomenutelné chvíle zábavy a bezstarostného pohybu. Nafukovačka Mini Combo je dokonalou kombinací nafukovací konstrukce a atraktivní skluzavky. Letní zábava a vzrušení pro vaše...
Dmuchany tor przeszkód mini CrashKader - 7 m - 1
Na zamówienie
42 113,82 Kč
Nafukovací překážková dráha je dynamické dobrodružství, které dětem přináší různé výzvy. Nafukovací překážková dráha inspiruje k pohybu a aktivitě, podporuje zdravý životní styl a zábavnou interakci s vrstevníky. Tato dráha, která je postavena tak, aby poskytovala aktivní zábavu, poskytuje bezpečný a vzrušující zážitek sestávající z různých překážek,...
Dmuchany plac zabaw 6x6 w motywie klasycznym - 1
Na zamówienie
Nafukovací hrací centra
WDD118
76 300,00 Kč
Toto nafukovací hřiště v originálním motivu a barevném provedení potěší téměř každého. Vícerozměrný tvar nafukovacího hřiště a jeho pozoruhodné 3D prvky upoutají pozornost během venkovní akce nebo v kryté hale. Nafukovací hřiště z naší originální kolekce lze kombinovat s dalšími nafukovacími atrakcemi ve stejném motivu. Jsme hrdí na to, že jsme vytvořili...
Zobrazení 1-16 z 16 položek

Hledáte nafukovací atrakce, které zabaví děti na venkovních akcích nebo na dovolené? Pak jste tu správně. U nás najdete celou řadu nafukovacích atrakcí, které ti nejmenší přímo zbožňují. Můžete si vybrat ze zajímavých pohádkových motivů nebo se rozhodnout pro klasický motiv, který se ukáže být natolik univerzální, že ho snadno použijete na jakémkoli místě a jakékoli akci.

Nafukovací atrakce s klasickým motivem

Klasický motiv se vyznačuje především bohatou barevnou paletou, díky níž jsou nafukovací atrakce viditelné už z dálky. Proto je jednoduše nelze přejít. Barvy jsou veselé a podporují hravost. Mezi nimi najdete ty, které mají nejmenší děti nejraději: žlutou, zelenou, červenou nebo modrou. Při výběru nafukovacích atrakcí s klasickým motivem máte jistotu, že je využijete při jakékoli příležitosti. To je důležité zejména v případě, že pracujete v eventové branži a musíte se přizpůsobovat různým požadavkům klientů.

Co přesně vám můžeme nabídnout? Mezi nafukovacími atrakcemi s klasickým motivem najdete nafukovací skluzavky, skákací hrady, překážkové dráhy a ještě mnohem víc. Každá nafukovací atrakce představuje pro děti skvělou zábavu, ať už pro ty nejmenší, nebo pro školáky. Jednotlivé nafukovací atrakce se také liší svou velikostí. Můžete si vybrat jak menší nafukovací atrakce, které jsou ideální například pro narozeninové oslavy, tak obrovské skákací hrady, které využijete na festivalech nebo jiných akcích pod širým nebem.

Klasické nafukovací atrakce – univerzální volba

Klasické nafukovací atrakce představují univerzální volbu, která přinese dětem zábavu v jejich oblíbeném stylu. Zvolíte-li nafukovací atrakce z naší nabídky, můžete si být jisti, že jste se rozhodli pro osvědčené a bezpečné výrobky. Každý z nich splňuje požadavky bezpečnostní normy ČSN EN 14960 pro nafukovací hrací zařízení a je vyroben z PVC nové generace o tloušťce 0,52 mm. V našem obchodě vám také poradíme v každé fázi objednávky i v případě servisu.