Doplňky k nafukovacím atrakcím

Piłka Football Darts - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Všechny atrakce
C4
610,00 Kč
Speciální míč na fotbalové šipky, který dokonale přilne k suchému zipu. Cena je uvedena za jeden kus.
Kij teleskopowy Football Darts - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Doplňky k nafukovacím atrakcím
C6
1 735,00 Kč
Teleskopická, výsuvná hůl sloužící k vytahování míčků z disku fotbalových šipek.
Zestaw naprawczy - kule Bumper Ball - 1
Na zamówienie
226,00 Kč
Opravná sada pro Bumper Ball, vodní koule a Zorb míč. Opravná sada se skládá z: - čtyř průhledných záplat na zalepení otvorů, - tuby gelového lepidla, rychleschnoucí, - smirkový papír, - klíč na vyšroubování zátek.
Zawór / korek do urządzeń dmuchanych - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
198,00 Kč
Ventil vhodný pro všechny nafukovací čluny, které nevyžadují stálý přívod vzduchu. 
Kamizelka asekuracyjna - 1
Na zamówienie
Doplňky k nafukovacím atrakcím
X7
611,00 Kč
Záchranná vesta, která zajistí bezpečnost účastníků ve vodních parcích.
Łódeczka plastikowa na korbę - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací vodní atrakce
D51
7 180,00 Kč
Łódeczka do pływania na korbę dla wielbicieli wodnych atrakcji. Wygodna, wykonana z trwałego materiału w intensywnych kolorach.
Materac 2x1m - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Doplňky k nafukovacím atrakcím
WDC05
1 300,00 Kč
FunFlexMat - nepostradatelný doplněk pro vaši nafukovací podložku! Tato pružná a měkká podložka je ideálním místem, kde si děti mohou vyzout boty, vyměnit ponožky nebo trpělivě čekat ve frontě na vstup do nafukovacího zařízení. Podložka FunFlexMat poskytuje pohodlí a hygienu a stává se nepostradatelnou součástí každého dětského hřiště. Potěšení a...
Lina bungee - 1
 • Na skladě
Dostępne w magazynie
Všechny atrakce
X5
580,00 Kč
Tlumicí lano Bungee je výrobek, který účinně odlehčuje zatížení hlavního jistícího lana. Rozložením tahových sil snižuje jeho zatížení a zabraňuje přetržení upevnění ve vodním parku. Toto špičkové tlumicí lano je nenahraditelné při zajišťování bezpečnosti a pohodlí uživatelů. Důvěřujte tomuto inovativnímu řešení a užívejte si venkovních aktivit bez obav o...
Zobrazení 1-9 z 9 položek

Objednali jste si nafukovací vaky z naší nabídky, nebo o tom teprve uvažujete? Možná budete potřebovat i další příslušenství, zejména pokud si zakládáte na častém používání nebo je prostě chcete mít na skladě. Najdete mezi nimi výrobky, které vám umožní opravit nafukovací kola a správně je nainstalovat. Co zahrnují? Nafukovací příslušenství GunGan Příslušenství pro nafukovací vaky GunGan zahrnuje opravnou sadu - Bumper Balls. K čemu se používají? Jedná se o průhledné záplaty pro lepení otvorů. Pokud se tedy na nafukovacím zařízení po intenzivním používání objeví malé dírky, můžete je ihned zalepit. Pro tento účel nemusíte nafukovací člun servisovat. Stačí použít tuto sadu. Obsahuje také tuby gelového lepidla, rychleschnoucí lepidlo a klíč na odšroubování zátek. Mezi nafukovací příslušenství patří také zátky a ventily. Zástrčka je vhodná pro všechny nafukovací čluny, které nevyžadují stálý přívod vzduchu, takže získáte jistotu, že vybíráte ten správný. Tím to ale nekončí. Mezi příslušenstvím pro nafukovací čluny najdete také sadu pro jejich upevnění. Chybět nebude ani příslušenství pro fotbalové šipky. Jedná se například o míč nebo teleskopickou tyč. U společnosti GunGan najdete také speciální pumpy a nafukovačky, s jejichž pomocí můžete nafukovací atrakce rychle a samozřejmě nafouknout. Hledáte příslušenství pro nafukovací čluny, ale nemůžete je najít v naší nabídce? Napište nám a my se vám pokusíme pomoci.