Nafukovací atrakce pastelky

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Které dítě nemá rádo barevné pastelky? S jejich pomocí můžete na papíře i jinde vykouzlit skutečné divy... Pastelky se mohou stát také zajímavým námětem pro dětské atrakce. A přesně to se stalo také v případě našich nafukovacích atrakcí. Nafukovací atrakce s motivem pastelek jsou zajímavé a plné veselých barev. Nejdůležitější však je, že přinášejí skvělou zábavu pro děti všech věkových kategorií.

Nafukovací atrakce s motivem pastelek

Nafukovací atrakce s motivem pastelek jsou zajímavým nápadem, který najde uplatnění na akcích určených pro děti i celé rodiny. Taková atrakce bude trefou do černého na rodinné oslavě, slavnosti nebo venkovní akci. Bude také skvělým doplňkem během dovolené u vody.

Co přesně vám můžeme nabídnout? Řada výrobků s motivem pastelek se skládá ze dvou nafukovacích atrakcí – skákacího hradu a překážkové dráhy. Obě jsou stylově sladěné, takže se dají použít jako sestava i samostatně.

Skákací hrad s motivem pastelek je atrakce navržená pro nejmenší děti. Mohou se na něm skvěle vyřádit, klouzat a skákat. Tato nafukovací skluzavka je 4,8 metru dlouhá, 3,3 metru široká a 2,85 metru vysoká. Zato nafukovací překážková dráha bude mnohem větší. Její délka je až 20 metrů! Proto je k její instalaci zapotřebí více prostoru. Avšak to venku nebude zase takový problém.

Nafukovací atrakce z nabídky společnosti Gangaru – kvalita a zajímavý design

Nafukovací atrakce z nabídky společnosti Gangaru jsou nejen zajímavé na pohled, ale především velmi kvalitní. Každá z nich splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 14960 pro nafukovací hrací zařízení. Navíc je na ně poskytována dvouletá záruka a součástí balení je i elektrická pumpa zdarma.

Nejste si jisti, kterou nafukovací atrakci vybrat? Ozvěte se nám, my vám určitě pomůžeme a poradíme ve všem, co budete potřebovat. Naše nafukovací atrakce přinášejí radost a skvělou zábavu!