Stručně o nás:

Gangaru je víc než jen nafukovací hračky! Věříme, že základem naší společnosti je poctivost vůči našim zákazníkům a péče o naše kolegy. Zaměřujeme se na dlouhodobé vztahy se zákazníky založené výhradně na principu win-win. Nabízíme velmi široký výběr atrakcí pro akce: počínaje sadami Bumper Ball a Archery Tag, přes venkovní a vodní nafukovací a soutěžní atrakce až po nafukovací vodní parky nebo zábavní parky.

Marcin Szewczyk - majitel společnosti Gangaru.cz

roky zkušeností
spokojených zákazníků
vyráběné nafukovačky

Naše poslání:

Snažíme se, aby každý nákup našich atrakcí byl pro zákazníka naprosto uspokojivý. A to jak v okamžiku nákupu, tak i po letech používání. Věříme, že toho dosáhneme díky dobrému poradenství, rozumným cenám a důrazu na kvalitu a atraktivitu našich výrobků.

Stručná historie společnosti Gangaru:

Náš tým Gangaru se skládá výhradně z nadšenců pro události. Byli jsme to my, kdo v roce 2013 jako první uvedl na polský trh Bumper Ball. Navrhujeme a vyrábíme nafukovací skluzavky, skákací suché bazény, nafukovací hřiště různých velikostí, překážkové dráhy, soutěžní vybavení a dokonce celé zábavní parky. Jsme také výrobcem nafukovacích vodních parků. Bezpečnost a vysoká kvalita výrobků v kombinaci s vynikajícím servisem - to je to, co nás odlišuje. Naše zařízení pro volný čas vyrábíme pouze z vysoce kvalitních materiálů, dodržujeme všechny mezinárodní předpisy a neustále spolupracujeme s odborníky. Máme více než 10 let zkušeností. Zveme vás k návštěvě naší kanceláře ve Vratislavi (ul. Boczna 4).