Nafukovací atrakce monstra

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - combo z motywem potworków  - 1
Na zamówienie
Nafukovací skákací hrady
WDD13
36 600,00 Kč
Atrakce pro nejmenší děti - mini kombi, kombinace nafukovací skluzavky a skákacího hradu. Zábava jako na potvoru zaručena. Nafukovací atrakce s motivem příšerek vás nenechá lhostejnými. Zaujme svými pestrobarevnými postavičkami, které jsme navrhli tak, aby s nimi byla zábava. Tyto příšerky jsou přátelské a rády si s dětmi hrají. Pusťte se do zábavy a...
Dmuchany skakaniec z potworkami  - 1
Na zamówienie
Nafukovací skákací hrady
WDD12
46 600,00 Kč
Nafukovací skákací hrad s motivem barevných příšerek - atrakce přímo pro děti! Všechny oči tohoto skákacího hradu se upírají na hrající si děti. Díky výjimečné výzdobě tohoto nafukovacího hradu je skákací hrad absolutním hitem na venkovních oslavách, festivalech, akcích nebo setkáních s přáteli. 
Mały skakaniec ze zjeżdżalnią dla dzieci - potworki  - 1
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skákací hrady
WDD36
28 700,00 Kč
Atrakce pro nejmenší děti - mini kombi, kombinace nafukovací skluzavky a skákacího hradu. Raz, dva, tři, teď honíš příšeru! Nekonečné hopsání je hnací silou našich maskotů, které děti milují. Nafukovací příšerka se skluzavkou je ideální pro malé venkovní akce a sportovní haly.
Mały skakaniec z suchym basenem dla dzieci - potworki  - 1
Na zamówienie
Nafukovací skákací hrady
WDD37
24 650,00 Kč
Atrakce pro nejmenší děti - kombinace suchého bazénu a skákacího hradu. Která příšera je vaše oblíbená? Každá z nich má jiný tvar a barvu. Ale každá z nich se na vás vřele usmívá. Zábava na této nafukovačce začíná skokem a končí přistáním v suchém bazénku, který lze naplnit například barevnými míčky. Jsme přesvědčeni, že si vaši nejmenší užijí spoustu...
Dmuchana potworna chata ze zjeżdżalnią  - 1
Na zamówienie
Nafukovací skákací hrady
WDD35
34 100,00 Kč
Atrakce pro nejmenší děti - kombinace skluzavky a skákacího hradu. Obludně zajímavá strašidelná chata. Tato malá nafukovací atrakce může být doplňkem k ostatním nafukovacím atrakcím ze stejné monstrózní nafukovací řady. Modrá příšerka zve všechny do své chýše na pár skoků navíc. 
Dvojitá otevřená nafukovací...
Na zamówienie
74 170,00 Kč
Obludně dobrá zábava ve zcela novém vydání. Až dvě skladby! Postavte se těm nejlepším, závoděte s kamarády a vrstevníky a přitom se dobře bavte.
Dmuchaniec ze zjeżdżalnią z motywem potworków  - 1
Na zamówienie
Nafukovací skákací hrady
WDD72
49 400,00 Kč
Nafukovací kombo s motivem příšerek je fascinující hrad, který děti zavede do světa fantazie a dobrodružství. Dokonalá zábava pro každou oslavu! Mezi pestrobarevnými příšerkami a neobvyklými detaily mohou malé děti objevovat nové cesty hry, rozvíjet své mezilidské dovednosti a vytvářet si vzpomínky na celý život. Jedná se nejen o atrakci, ale také o...
Nafukovací skluzavka - monstra
Na zamówienie
Nafukovací skluzavky
WDD105
54 150,00 Kč
Objevte radost a bezstarostnou zábavu s naší dvojitou skluzavkou s barevným motivem přátelských příšerek! Dopřejte svým dětem nezapomenutelné chvíle plné úsměvů a vzrušení v bezpečném prostředí. Dokonalá nafukovací skluzavka, která potěší ty nejmenší a přinese spoustu zábavy celé rodině!
Nafukovací hřiště 6x6 -...
Na zamówienie
Nafukovací hrací centra
WDD108
84 056,00 Kč
Nafukovací hřiště s motivem příšerek je úžasná zábava pro všechny, kteří si na něm hrají! Bezpečná konstrukce nafukovacího hřiště s motivem příšerky zajistí zábavu bez nehod na dlouhé hodiny. Toto nafukovací hřiště ve vysoké barevné sytosti přitahuje pozornost téměř každého už z dálky. Seznamte se se všemi usměvavými příšerkami a zapojte se do zábavy na...
Zobrazení 1-12 z 12 položek

Přátelské příšerky jako z pohádek jsou jedním z nejoblíbenějších dětských motivů, který se skvěle osvědčí také u nafukovacích atrakcí. Postavičky jsou zábavné a bláznivé a vybízejí děti ke společné hře. Každá z nich je jiná a svým způsobem jedinečná. Jedná se o zajímavou dekoraci, která rozvíjí fantazii dětí všech věkových kategorií. Zaujaly vás naše nafukovací atrakce s motivem příšerek? Podívejte se, co přesně vám můžeme nabídnout.

Nafukovací atrakce s motivem příšerek

Slavnost, rodinná oslava nebo třeba venkovní akce? Na žádné takové párty nesmí chybět atrakce pro děti. Jedním ze zajímavějších řešení představují venkovní nafukovací atrakce, které děti skutečně zabaví, a to nejen na chvíli. Vyberte si nafukovací atrakci s příšerkami a hned uvidíte tu frontu, která se u vaší atrakce začne tvořit.

V naší nabídce nafukovacích atrakcí s motivem příšerek najdete například nafukovací domek s příšerkami se skluzavkou, nafukovací hrací centrum s příšerkami, malý skákací hrad se skluzavkou pro děti nebo skákací hrad se suchým bazénem. A to ještě zdaleka není vše! Je tedy z čeho vybírat. Nafukovací atrakce se liší počtem jednotlivých prvků a velikostí, takže si můžete snadno vybrat tu, která vyhovuje vašim aktuálním potřebám.

Nafukovací atrakce z nabídky společnosti GunGan

S našimi nafukovacími atrakcemi můžete své děti pozvat do světa opravdové zábavy, kde se mohou dosyta vyřádit a zažijí spoustu smíchu. Skákání, klouzání, překonávání překážek – možností je spousta. Záleží na tom, jakou atrakci si vyberete. Nejste si jisti, pro kterou z nich se rozhodnout? Nechte to na nás! Určitě vám dokážeme poradit.

Nafukovací atrakce z nabídky společnosti GunGan jsou vyrobeny ze zesíleného PVC nové generace, takže máte jistotu, že si skvěle poradí i s velkou zátěží. Může si na nich hrát několik dětí najednou. K našim atrakcím zdarma dodáváme elektrickou pumpu, s jejíž pomocí vám foukání půjde jedna báseň.