Nafukovací atrakce les

Nafukovací skluzavka - les
Na zamówienie
Nafukovací skluzavky
WDD77
56 770,00 Kč
Nafukovací skluzavka s motivem lesa - ideální pro děti a mládež!
Dmuchany zamek las combo  - 1
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skákací hrady
WDD79
37 800,00 Kč
Zelený skákací hrad s motivem lesa je pro děti příležitostí k jedinečnému poznávání přírody a poskytuje jim bezpečnou zábavu venku. Obklopeny stromy a rostlinami mohou malé děti běhat, skákat a hrát si v přátelském a ekologickém prostředí. Je to nejen zábava, ale také výuka o přírodě a ekologii, takže se jedná o vzdělávací i zábavnou atrakci.
Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - combo leśne  - 1
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skákací hrady
WDD80
49 400,00 Kč
Zelený nafukovací hrad s motivem lišky je atraktivní nabídkou, která dětem umožní cítit se jako pohádkové postavy hrající si v kouzelném lesním prostředí. V tomto okouzlujícím a bezpečném prostředí mohou batolata vytvářet vlastní příběhy a dobrodružství a zároveň rozvíjet svou představivost a mezilidské dovednosti. Je to místo, kde si děti mohou vytvářet...
Dvojitá nafukovací...
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skluzavky
WDD81
74 060,00 Kč
Barevná dvojitá skluzavka inspirovaná lesními motivy.
Dmuchany labirynt w leśnym motywie  - 1
Na zamówienie
Nafukovací překážkové dráhy
WDD18
390 650,00 Kč
Podaří se vám najít východ rychleji než vašim kamarádům? Skvělá atrakce pro soutěžení a testování orientace v terénu.
Dmuchany park rozrywki w motywie leśnym  - 1
Na zamówienie
745 000,00 Kč
Zjistěte, kde žijí elfové a kouzelné bytosti. Tato atrakce, která je komplexním nafukovacím zábavním parkem, je určena pro všechny, kdo hledají dobrodružství na celý život. Objevte věž lučištníků, skočte si pro kouzelný prach. Nahlédněte do úkrytu lesních skřítků a pobavte se při závodech s obřími šneky. Buďte zvídaví, hledejte indicie v bludišti a...
Nafukovací hřiště 6x6 - les
Na zamówienie
Nafukovací hrací centra
WDD115
84 056,00 Kč
Jedinečné nafukovací hřiště, speciálně vytvořené s motivem přírodního lesa! Náš originální design prosycený přírodními barvami flóry a fauny vytváří jedinečnou atmosféru, která ladí s okolní přírodou.
Zobrazení 1-7 z 7 položek

Nafukovací atrakce les

Může kouzelný prales plný přátelských zvířecích obyvatel existovat jen v pohádkách a dětských představách? Nám se to podařilo uskutečnit s našimi neobyčejnými nafukovacími atrakcemi s lesní tématikou. Nechte nejmladší účastníky oslav skočit do jedinečného světa atrakcí GunGan a přesvědčte se, jak skvělá může být aktivní venkovní zábava. Přijďte a zapojte se do zábavy!

Nafukovací atrakce v lese - úžasná dávka zábavy

Lesní nafukovací atrakce od společnosti GunGan jsou skutečným hitem mezi našimi tematickými atrakcemi. I pouhá jedna nafukovací skluzavka s tímto motivem dokáže rozproudit venkovní párty bez ohledu na věk dětí, které se na ní sejdou. Velké rozměry, výrazné barvy a poutavé dekorativní prvky, které nelze přehlédnout, patří k pilířům úspěchu našich atrakcí. Nafukovací atrakce s lesní tematikou od společnosti GunGan upoutají pozornost nejmenších již z dálky a připraví jim skvělou zábavu a radostné chvíle strávené v pohádkovém lese.

Nafukovací atrakce s lesní tématikou pouze v GunGanu!

V sortimentu GunGan najdete řadu nafukovacích atrakcí s lesní tematikou, od jednoduché skluzavky až po obrovské bludiště. Nabízíme také dvoudráhovou skluzavku a až dva kombinované modely, které kombinují různé typy atrakcí - všechny v okouzlujících barvách odkazujících na lesní scenérii. Naše modely atrakcí obsahují také dekorativní prvky v podobě nafukovacích korun stromů a siluet přátelských obyvatel lesa. V takovém prostředí mnoho malých dětí popustí uzdu své fantazii a vykouzlí si v tomto jedinečném lesním světě vlastní dobrodružství. Přivezte si naše nafukovací lesní atrakce na svou akci a přesvědčte se sami!

Všechny nafukovací hračky GunGan jsou vyrobeny se zvláštní péčí a s ohledem na bezpečnost nejmenších uživatelů. Pro šití modelů s lesní tématikou (a dalších) používáme PVC nové generace, které je extrémně odolné proti roztržení. Máte dotaz na některou z našich atrakcí nebo se chcete podělit o své dojmy? Nebo vás zajímá, jak zorganizovat přepravu a instalaci nafukovacího zařízení? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a vybereme ty nejlepší atrakce pro vaši firmu.