Nafukovací atrakce les

Skákací hrad combo 1 - les
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skákací hrady
WDD79
41 430,00 Kč
Zelený skákací hrad s motivem lesa je pro děti příležitostí k jedinečnému poznávání přírody a poskytuje jim bezpečnou zábavu venku. Obklopeny stromy a rostlinami mohou malé děti běhat, skákat a hrát si v přátelském a ekologickém prostředí. Je to nejen zábava, ale také výuka o přírodě a ekologii, takže se jedná o vzdělávací i zábavnou atrakci.
Skákací hrad combo 2 - les
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skákací hrady
WDD80
54 140,00 Kč
Zelený nafukovací hrad s motivem lišky je atraktivní nabídkou, která dětem umožní cítit se jako pohádkové postavy hrající si v kouzelném lesním prostředí. V tomto okouzlujícím a bezpečném prostředí mohou batolata vytvářet vlastní příběhy a dobrodružství a zároveň rozvíjet svou představivost a mezilidské dovednosti. Je to místo, kde si děti mohou vytvářet...
Dvojitá nafukovací...
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skluzavky
WDD81
81 360,00 Kč
Barevná dvojitá skluzavka inspirovaná lesními motivy.
Nafukovací bludiště s...
Na zamówienie
Nafukovací překážkové dráhy
WDD18
429 130,00 Kč
Dokážete najít východ rychleji než vaši kamarádi? Skvělá atrakce, která vám umožní soutěžit a vyzkoušet si orientaci v terénu.
Nafukovací zábavní park s...
Na zamówienie
818 570,00 Kč
Zjistěte, kde žijí elfové a kouzelné bytosti. Tato atrakce, která je komplexním nafukovacím zábavním parkem, je určena pro všechny, kdo hledají dobrodružství na celý život. Objevte věž lučištníků, skočte si pro kouzelný prach. Nahlédněte do úkrytu lesních skřítků a pobavte se při závodech s obřími šneky. Buďte zvídaví, hledejte indicie v bludišti a...
Nafukovací hřiště 6x6 - les
  • Na skladě
Poslední kusy skladem
Nafukovací hrací centra
WDD115
92 340,00 Kč
Jedinečné nafukovací hřiště, speciálně vytvořené s motivem přírodního lesa! Náš originální design prosycený přírodními barvami flóry a fauny vytváří jedinečnou atmosféru, která ladí s okolní přírodou.
Dvojitá otevřená skluzavka...
Na zamówienie
Nafukovací skluzavky
WDD121
86 820,00 Kč
Objevte naši nafukovací atrakci s motivem lesa, která děti přenese do kouzelného světa lesa plného muchomůrek a hravé lišky, která je doprovází. Tato nafukovací hračka navržená v Polsku je výrazná a plná barev, což vybízí ke hře a zkoumání. Byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují bezpečnost a odolnost, takže je ideální pro všechny...
Zobrazení 1-8 z 8 položek

Nafukovací atrakce les

Může kouzelný prales plný přátelských zvířecích obyvatel existovat jen v pohádkách a dětských představách? Nám se to podařilo uskutečnit s našimi neobyčejnými nafukovacími atrakcemi s lesní tématikou. Nechte nejmladší účastníky oslav skočit do jedinečného světa atrakcí Gangaru a přesvědčte se, jak skvělá může být aktivní venkovní zábava. Přijďte a zapojte se do zábavy!

Nafukovací atrakce v lese - úžasná dávka zábavy

Lesní nafukovací atrakce od společnosti Gangaru jsou skutečným hitem mezi našimi tematickými atrakcemi. I pouhá jedna nafukovací skluzavka s tímto motivem dokáže rozproudit venkovní párty bez ohledu na věk dětí, které se na ní sejdou. Velké rozměry, výrazné barvy a poutavé dekorativní prvky, které nelze přehlédnout, patří k pilířům úspěchu našich atrakcí. Nafukovací atrakce s lesní tematikou od společnosti Gangaru upoutají pozornost nejmenších již z dálky a připraví jim skvělou zábavu a radostné chvíle strávené v pohádkovém lese.

Nafukovací atrakce s lesní tématikou pouze v Gangaru!

V sortimentu Gangaru najdete řadu nafukovacích atrakcí s lesní tematikou, od jednoduché skluzavky až po obrovské bludiště. Nabízíme také dvoudráhovou skluzavku a až dva kombinované modely, které kombinují různé typy atrakcí - všechny v okouzlujících barvách odkazujících na lesní scenérii. Naše modely atrakcí obsahují také dekorativní prvky v podobě nafukovacích korun stromů a siluet přátelských obyvatel lesa. V takovém prostředí mnoho malých dětí popustí uzdu své fantazii a vykouzlí si v tomto jedinečném lesním světě vlastní dobrodružství. Přivezte si naše nafukovací lesní atrakce na svou akci a přesvědčte se sami!

Všechny nafukovací hračky Gangaru jsou vyrobeny se zvláštní péčí a s ohledem na bezpečnost nejmenších uživatelů. Pro šití modelů s lesní tématikou (a dalších) používáme PVC nové generace, které je extrémně odolné proti roztržení. Máte dotaz na některou z našich atrakcí nebo se chcete podělit o své dojmy? Nebo vás zajímá, jak zorganizovat přepravu a instalaci nafukovacího zařízení? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a vybereme ty nejlepší atrakce pro vaši firmu.