let zkušeností
spokojených zákazníků
vyrobených nafukovacích atrakcí
Snažíme se, aby nafukovací atrakce vyrobené společností Gangaru byly vzorem kvality, bezpečnosti a atraktivity. Abychom uspokojili otázky a potřeby zákazníků, rozhodli jsme se vám nabídnout možnost personalizace atrakcí, které vyrábíme. To může přinést mnoho výhod vašemu podnikání a umožnit vám vyniknout mezi konkurencí - můžete dát vašemu vybavení firemní barvy, lépe ho přizpůsobit cílovému publiku atrakcí nebo dokonce vytvořit zcela nový nafukovací prvek.

Základem na zakázku vyrobené atrakce pro vás může být jedna z nafukovacích atrakcí Gangaru. Jsme také schopni vyrobit nafukovací atrakci, kterou jste viděli na internetu nebo na akci - vše, co potřebujeme, je fotografie a konverzace o úpravách a detailech. Potřebujete skluzavku, nafukovací hřiště, nafukovací skákací hrad, nebo možná překážkovou dráhu? Nechte se unést - výroba nafukovacích atrakcí je naší vášní a rádi se postavíme každému výzvě.

TECHNICKÉ PODROBNOSTI NÁMI VYRÁBĚNÝCH NAFUKOVAČEK

Vyrábíme naše rekreační vybavení z PVC nové generace o tloušťce 0,52 mm, tahové pevnosti 414 N a hustotě 1300 D. Materiál se vyznačuje nadprůměrnou tahovou pevností a relativně nízkou hmotností. Má dvě vnější vrstvy a síťovou zpevňující vrstvu. Je odolný proti ohni. Nepopiratelnou výhodou našich nafukovacích atrakcí je, že většina z nich má vnitřní vrstvu z PVC.

Všechny nafukovací atrakce, které vyrábíme, mají pevné šití po celou dobu. V oblastech, které jsou zvláště intenzivně používány, používáme ve výrobě trojitý nebo dokonce čtyřnásobný šev. To snižuje riziko trhnutí na minimum (a pokud se přesto objeví - vždy můžete využít našeho servisu nebo získat rady, jak s nafukovací atrakcí provést opravu sami).

Jsme uživateli našich atrakcí sami a také kontrolujeme jejich kvalitu v praxi. V oblastech, které jsou zvláště intenzivně používány nebo vystaveny poškození, používáme ve výrobě zesílené materiály, abychom byli naprosto jisti, že naše nafukovací atrakce nezklamou i během velkých událostí. Všechny příslušenství (uzávěry D-kroužku) splňují normu EN 14960 pro nafukovací atrakce.
Všechny nafukovací atrakce naší výroby jsou chráněny proti náhlé ztrátě vzduchu v případě výpadku proudu a skluzavky u ventilů jsou zpevněny. Na žádost zákazníků také vyrábíme nafukovací atrakce s potisky - výroba digitální technologií a vrstvy, které brání opotřebení a vyblednutí barvy, zaručují jejich vysokou kvalitu.

Všechny nafukovací atrakce, které vyrábíme a prodáváme, podléhají evropské normě PN-EN 14960, mají technické prohlášení (certifikát) a technickou a provozní dokumentaci. Jako zodpovědný výrobce chceme poskytovat spolehlivé, plně shodné vybavení. Pro více informací o certifikátech a osvědčeních, které vám mohou pomoci uspořádat vaše znalosti o dokumentaci požadované v Polsku, navštivte náš blog.
Dodržujeme všechny mezinárodní předpisy a neustále spolupracujeme s odhadci. Trvale kontrolujeme bezpečnost nafukovacích atrakcí, které vyrábíme. Jsme také v oblasti pronájmu, takže jsme se naučili všechny nuance problémů, které mohou vzniknout, a jsme schopni je eliminovat již v rané fázi, což může způsobit potíže jiným výrobcům.
Zabýváme se výrobou nafukovacích atrakcí po dobu 6 let. Naše zkušenosti v prodeji a pronájmu nafukovacích atrakcí nám umožňují nahlížet na vybavení, které vyrábíme, z mnoha různých perspektiv a vybírat ověřená řešení. Známe polský trh a rádi vám poradíme s nejefektivnějšími řešeními.
Atrakce vyžadující trvalý přívod vzduchu jsou u nás dodávány s dvouletou zárukou. Vyrábíme je tak, aby vám sloužily co nejdéle, a přikládáme veškeré úsilí, aby to fungovalo bezproblémově. Podrobné podmínky záruky naleznete v ZÁRUKOVÝCH PODMÍNKÁCH.

Zejména vás vyzýváme ke změně barevného schématu těchto nafukovacích atrakcí, které již naleznete na našem webu. Tyto úpravy nevyžadují mnoho dalších úprav - takže s výrobou můžeme začít téměř okamžitě po stanovení nové palety barev.

SCHÉMA PRO OBJEDNÁVÁNÍ NA MÍRU VYROBENÉHO NAFUKOVACÍHO VÝROBKU U GANGARU:

Výběr základu

Kontaktování nás

Počáteční nabídka

Podrobný návrh

Akceptace verze

Zahájení výroby

Poslední platba

Technické setkání

Výběr základu - nafukovacího prvku, který bude výchozím bodem pro výrobu personalizované nafukovací atrakce (z našeho webu nebo z internetu).

Kontaktujte nás (telefonicky nebo e-mailem) a pošlete fotografii s co nejdetailnějším popisem úprav.

Počáteční ocenění na zakázku vyrobeného nafukovacího výrobku a dohoda o možných úpravách.

Vytvoření podrobného návrhu nafukovací atrakce námi. Pokud budete chtít provést další úpravy - není problém! Upravíme návrh před začátkem výroby, aby jste byli spokojeni s konečným vzhledem rekreačního zařízení v otázce. Platba 10% zálohy za výrobu.

Vaše akceptování konečné verze návrhu.

Platba dalších 50% částky a skutečný začátek výrobního procesu nafukovacího výrobku. Od tohoto okamžiku je doba čekání přibližně 8 až 12 týdnů.

Platba zbývajících 40% částky v den, kdy obdržíte vyrobenou atrakci.

Příležitost k obdržení školení pod dohledem našeho kvalifikovaného zaměstnance, který odpoví na všechny technické otázky a ukáže, mimo jiné, jak sestavit vyrobený nafukovací výrobek tak, aby zabíral co nejméně místa.

Celý proces výroby nafukovacího výrobku - od schválení návrhu - trvá přibližně 8 až 12 týdnů. Děláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že všechny naše nafukovací atrakce - skluzavky, hřiště, skákací hrady, překážkové dráhy, soutěžní zařízení, vodní míče a polštáře, zábavní parky a další atrakce - přinášejí hodně zábavy jak dětem, tak i mladým a dospělým.

Návrh ve spolupráci s klientem

Konečný výrobek

Výroba nafukovacích atrakcí je komplexní proces:

  1. Návrh: Vytváříme nápady a koncepty. Brainstorming.
  2. Výroba: Schválený návrh se dostane do výroby.
  3. Testování: Každý nafukovací výrobek podstoupí důkladné testy odolnosti.
  4. Dokončení: Staráme se o každý detail, aby byla zaručena prvotřídní zkušenost.

Přidejte se k nám a proměňte jakoukoli událost v nezapomenutelnou dobrodružnou zábavu. Nafukovací atrakce jsou naší vášní a vaší cestou, jak přilákat zákazníky.

Pokud byste si sami chtěli prohlédnout kvalitu našich atrakcí, přijďte do Vratislavi. Rádi vám je ukážeme naživo!