Vynakládáme veškeré úsilí, aby nafukovací atrakce firmy GunGan byly vzorem kvality, bezpečnosti a atraktivity. Abychom vyhověli otázkám a potřebám klientů – rozhodli jsme se dát vám možnost personalizovat atrakce, které vyrábíme. Může to přinést vašemu podnikání mnoho výhod a umožní se odlišit od konkurence – můžete dodat vašim zařízením firemní barvy, lépe se přizpůsobit příjemcům atrakcí nebo dokonce vytvořit úplně nové nafukovadlo.</strong >

Základem atrakce, kterou vám vyrobíme na objednávku, může být jedno z nafukovadel GunGan. Můžeme také vyrobit nafukovací zařízení, které jste viděli na internetu nebo na akci – stačí nám fotografie a rozhovor o úpravách a detailech. Potřebujete skluzavku, nafukovací dětské hřiště, skákadlo nebo překážkovou dráhu? Zveme vás k hledání – výroba nafukovadel je naší vášní a rádi se chopíme každé výzvy.</strong >

9

llet zkušeností

502

spokojených zákazníků

1511

vyrobených nafukovadel

TECHNICKÉ DETAILY NÁMI VYRÁBĚNÝCH NAFUKOVADEL

MATERIÁL použitý k výrobě:

Námi vyráběná rekreační zařízení vyrábíme z PVC nové generace, o tloušťce 0,52 mm, pevnosti v roztržení 414 N a hustotě 1300 D.</strong >Materiál se vyznačuje nadprůměrnou pevností v roztržení a relativně nízkou hmotností. Má dva vnější povlaky a výztužný povlak ze síťoviny.</strong >Je obtížně hořlavý. Nepochybnou výhodou našich nafukovadel je to, že většina z nich má vnitřní povlak z PVC..

PROŠITÍ v nafukovadlech, jejichž výrobcem je GunGan:

Všechna námi vyráběná zařízení mají pevné prošití po celém povrchu. . Na zvlášť silně zatěžovaných místech používáme při výrobětrojité, a dokonce čtyřnásobné prošití. . Minimalizujeme tak riziko roztržení (a pokud se i přesto objeví – vždy můžete využít náš servis nebo lsi nechat poradit, jak nafukovadlo sami opravíte).

KVALITA zařízení vyráběných firmou GunGan:

Sami jsme uživateli našich atrakcí, jejichž kvalitu ověřujeme také v praxi. Na místech, která jsou obzvlášť vytěžovaná nebo vystavená poškození – používáme při výrobě vyztužené materiály, abychom měli naprostou jistotu, že naše nafukovadla nezklamou dokonce i při velkých akcích. Všechny závěsné prvky (D-kroužky) vyhovují normě EN 14960 pro nafukovací zařízení.

Výroba s důrazem na DETAILY:

Všechna naše nafukovací zařízení jsou chráněna proti náhlému úbytku vzduchu v případě výpadku proudu a jezdce u ventilů jsou vyztužené. Na přání klientů vyrábíme také nafukovadla s potiskem – výroba digitální technologií a povlaky zabraňující otěru a blednutí barvy zaručují jejich vysokou kvalitu.

NORMY, které splňují naše nafukovadla:

Všechna nafukovadla, která vyrábíme a prodáváme, podléhají evropské normě xxx, mají technické schválení (osvědčení) a technickoprovozní dokumentaci. Jako odpovědný výrobce vám chceme dodávat spolehlivá, plně vyhovující zařízení. Více informací o certifikátech a osvědčeních, které vám pomohou uspořádat vaše znalosti o dokumentaci vyžadované v Polsku, najdete na našem blogu.

BEZPEČNOST námi vyráběných atrakcí:

Dodržujeme všechny mezinárodní předpisy a trvale spolupracujeme s odborníky. Neustále kontrolujeme bezpečnost vyráběných nafukovadel. Provozujeme také pronájem, proto známe od základu problémy, které se mohou objevit, a jsme schopni je odstranit ve velmi rané fázi, což může způsobit potíže jiným výrobcům.

PORADENSTVÍ ve všech fázích výroby:

Výrobou nafukovadel se zabýváme již 6 let. Zkušenosti v oblasti jak prodeje, tak i pronájmu nafukovacích atrakcí nám umožňují nahlížet na námi vyráběná zařízení z mnoha úhlů pohledu a vybírat osvědčená řešení. Známe polský trh a rádi vám poradíme cenově nejvýhodnější řešení.

ZÁRUKA na nafukovadla vyráběná firmou GunGan:

Na nafukovací atrakce, které vyžadují trvalý přísun vzduchu, se vztahuje dvouletá záruka. Vyrábíme je proto, aby vám sloužily co nejdéle, a vynakládáme maximální úsilí, aby vše bylo bezchybné. Podrobné záruční podmínky si můžete přečíst v ZÁRUČNÍ PODMÍNKY.

Doporučujeme vám změnit barvy těch nafukovadel, která již můžete najít na naších webových stránkách. Tento typ úpravy nevyžaduje mnoho dodatečných ujednání – díky tomu zahájíme výrobu téměř ihned po stanovení nové palety barev.

Schéma objednávky nafukovadla vyrobeného na objednávku firmou GunGan:</b >

  1. Výběr základny - nafukovadla, které bude výchozím bodem při výrobě personalizované nafukovací atrakce (z našich stránek nebo internetu).
  2. Kontakt s námi (telefonicky nebo e-mailem) a zaslání fotografie s co nejpřesnějším popisem úpravy.
  3. Předběžné ocenění nafukovadla vyrobeného na zakázku a dohodnutí eventuálních úprav.
  4. Platba 10 % zálohy na výrobu.
  5. Vytvoříme detailní návrh nafukovací atrakce. Pokud budete chtít provést další úpravy – žádný problém! Než zahájíme výrobu, provedeme změny v projektu, abyste byli spokojeni s výsledným vzhledem daného rekreačního zařízení.
  6. Váš souhlas s konečnou verzí projektu.
  7. Úhrada dalších 50 % částky a skutečné zahájení výrobního procesu nafukovadla. Od tohoto okamžiku je čekací doba asi 10 až 14 týdnů.
  8. Úhrada zbývajících 40 % částky v den převzetí vyrobené atrakce.
  9. Možnost absolvování školení pod dohledem našeho kvalifikovaného zaměstnance, který zodpoví veškeré technické dotazy a ukáže mimo jiné, jak vyrobené nafukovadlo sestavit, tak aby zabralo co nejméně místa.

Celý výrobní proces nafukovadla – od schválení návrhu – trvá asi 10 až 14 týdnů. Snažíme se, aby všechny naše nafukovací atrakce – skluzavky, dětská hřiště, skákadla, překážkové dráhy, soutěžní pomůcky, vodní koule a polštáře, zábavní parky a další atrakce – přinášely spoustu radosti jak dětem, tak i mládeži a dospělým.

Pokud byste se chtěli osobně přesvědčit o kvalitě našich atrakcí, zveme vás do Wroclawi. Rádi je ukážeme naživo!