Nafukovací atrakce lunapark

Skákací hrad combo 2 -...
Na zamówienie
Nafukovací skákací hrady
WDD73
54 140,00 Kč
Mini kombo je kombinace nafukovací skluzavky a skákacího hradu, která je skvělou atrakcí pro nejmenší děti na jakémkoli typu venkovní akce. Je to místo, kde si batolata mohou procvičit své motorické dovednosti a zároveň si užít skvělou venkovní zábavu. Výběrem skluzavky mini combo zajistíte dětem bezpečný a zábavou naplněný čas a zároveň poskytnete...
Nafukovací skluzavka -...
Na zamówienie
Nafukovací skluzavky
WDD101
65 990,00 Kč
Skluzavka, která se postará o váš úsměv při každém sestupu. Cirkusová tématika osloví ty, kteří mají rádi zejména špičková představení.
Skákací hrad combo 1 -...
  • Na skladě
Poslední kusy skladem
Nafukovací skákací hrady
WDD102
41 430,00 Kč
Prosím, nastupte, vyrážíme! Dobrodružství ve frontě pro nejmenší. Tento skákací vlak je plný dobrodružství. Objevte ještě více. Popusťte uzdu své fantazii a odskočte si do dalekých končin neznáma. Nafukovadlo s motivem vláčku vám splní sny o cestování. 
Nafukovací hřiště 6x6 -...
Na zamówienie
Nafukovací hrací centra
WDD112
92 340,00 Kč
Nafukovací hřiště s motivem zábavního parku! Náš originální design v sytých barvách vytvoří kouzelnou atmosféru. Dokážete si představit, jak budou vaši zákazníci nadšeni z hraní na tomto jedinečném hřišti? Přesvědčte se sami!
Zobrazení 1-8 z 8 položek

Lunapark nebo pouťové atrakce jsou místem, které miluje každé dítě a spousta dospělých! Kolotoče se všem spojují se smíchem, radostí a zábavou. K tomu, abyste svým dětem dopřáli opravdovou zábavu, však nemusíte nikam do lunaparku. Stejnou zábavu si užijí i s našimi dětskými nafukovacími atrakcemi s motivem lunaparku! Ty se dokonale osvědčí na všech typech nejen venkovních akcí. Zajistí skvělou zábavu pro děti během slavnosti, rodinné oslavy nebo mnoha dalších akcí zaměřených na nejmenší děti a celé rodiny.

Nafukovací atrakce s motivem lunaparku

Nafukovací atrakce ve stylu lunaparku jsou velmi rozmanité a snadno upoutají pozornost. Velmi působivé jsou už jen ty barvy! Barevná paleta byla zvolena tak, že ji prostě nelze minout bez povšimnutí. A to není vše, nafukovací atrakce odkazují na oblíbené pouťové atrakce. Mezi ně patří třeba ruské kolo, překážková dráha s podobou vláčku a dvojitá skluzavka. S jejich pomocí vytvoříte místo plné dětského smíchu a radosti a na vaše atrakce se budou stát fronty!

Nafukovací atrakce s motivy lunaparku jsou ideální pro venkovní prostory na akcích různého typu. S nimi nemá nuda žádnou šanci. Pokud se rozhodnete pro naše nafukovací atrakce, máte jistotu, že obdržíte výrobek nejvyšší kvality včetně technické podpory.

Nafukovací atrakce od společnosti Gangaru – výhody

Nafukovací atrakce, které nabízíme, jsou zcela bezpečné a mají potřebné atesty. Zvláštní pozornost věnujeme jejich odolnosti, proto se při výrobě používá PVC nové generace, které výrazně prodlužuje jejich životnost. Na většinu z nich poskytujeme dvouletou záruku. Poskytujeme také poradenství v jakékoli fázi objednávky a posléze také po zakoupení zboží. Dejte nám vědět, co potřebujete, a my vám určitě pomůžeme.

Společně s námi vytvoříte nafukovací lunapark, který přinese dětem spoustu radosti. Pokud vás napadla nějaká netypická atrakce, dejte nám vědět a my vám určitě něco navrhneme.