Nafukovací atrakce havaje

Skákací hrad combo 2 - Havaj
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skákací hrady
WDD89
56 920,00 Kč
Slunečné dobrodružství na barevném ostrově snů. Vrhněte se do zábavy ve společnosti exotického ovoce. Vydejte se za dobrodružstvím a pocítíte sílu barev havajského stylu. Tancujte, skákejte a rozzáříte svou akci nevyčerpatelnou energií a barvami naší nafukovací atrakce s havajskou tématikou. 
Podwójna dmuchana zjeżdżalnia z motywem hawajskim  - 1
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
92 380,00 Kč
Aloha! Tady je všechno ještě slunečnější. Tato nafukovací je rajská dovolená bez konce. Vychutnejte si ovocnou chuť tohoto dobrodružství.
Skákací hrad combo 1 - Havaj
  • Na skladě
Dostępne w magazynie
Nafukovací skákací hrady
WDD92
41 430,00 Kč
Havajský skákací hrad pro nejmenší návštěvníky oslav. Aloha a nechte zábavu pokračovat v rytmu exotické hudby. Prázdninová pohoda a spousta sluníčka a navíc skvělá zábava s přáteli. Tato nafukovací atrakce je ovocným šílenstvím spojeným s ještě lepší párty v horkém podnebí vaječného likéru. 
Nafukovací hřiště 6x6 - Havaj
  • Dostupné 1 kusů
Poslední kusy skladem
Nafukovací hrací centra
WDD116
92 340,00 Kč
Nafukovací atrakce s motivem plameňáků, které vytvořili naši designéři z kanceláře ve Wroclawi, jsou v současné době nesmírně populární. Realistické, pestrobarevné dekorace reprodukují krásné plameňáky a další exotické prvky. Hra na tomto nafukovacím hřišti je skutečnou zábavou pro každého, nejen pro milovníky dobrodružství. Motiv plameňáků je volbou,...
Dvojité otevřené sklíčko s havajským motivem  - 1
Na zamówienie
86 820,00 Kč
Objevte exotické kouzlo našeho nafukovacího ráje s havajskou tématikou, který je ideální pro děti a plný tropických dobrodružství! Tento nafukovací skákací hrad byl vyvinut v Polsku s použitím vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují bezpečnost a zábavu. Design s havajskými prvky, jako jsou palmy, květy ibišku a jasné veselé barvy, přenese děti přímo...
Nafukovací skluzavka - Havaj
Na zamówienie
Nafukovací skluzavky
WDD104
56 910,00 Kč
Přeneste se na exotický ostrov s naší nafukovací lodí. Je to ideální způsob, jak dětem přiblížit atmosféru tropického ostrova, kde je zábava a radost na prvním místě. S touto nafukovací atrakcí s havajským motivem zajistíte nezapomenutelné dobrodružství na každé venkovní akci.
Zobrazení 1-6 z 6 položek

Havajské nafukovací atrakce

Co kdybyste se v okamžiku mohli přenést na exotickou dovolenou na některý z tropických tichomořských ostrovů? S nafukovacími kabinami Gangaru Hawaiian je to možné! Díky těmto modelům našich atrakcí se děti budou cítit jako v ráji a stráví nevšední chvíle ve světě fantazie. Proč si vybrat tento produkt? Přesvědčte se sami!

Havajské nafukovací atrakce - nezapomenutelný zážitek!

Musí být náročné zorganizovat cestu do tropů? Vůbec ne! Stačí, když nejmladším hostům večírku umožníte přístup k nafukovacím atrakcím Gangaru Hawaiian. Atrakce tohoto tématu jsou jako žádné jiné spojeny s bláznivou zábavou mezi vlnami, výukou plavání v teplém tropickém moři a nezapomenutelnými chvílemi strávenými na písečné pláži. Tyto rajské scenérie můžete přenést i na festival nebo jinou venkovní akci - vyberte si nafukovací atrakci s havajskou tématikou od společnosti Gangaru a uvidíte, jak snadno upoutáte pozornost nejmladších návštěvníků večírku.

Děti, které navštíví naše havajské nafukovací atrakce, si užijí nejen měkkou nafukovací základnu, ale také nápaditou skluzavku, díky níž je hra na atrakci ještě poutavější. Stejně jako všechny naše tematické modely jsou i havajské nafukovací modely plné dekorativních prvků, které v tomto případě souvisejí s přírodou tropických ostrovů. Děti si mohou hrát ve společnosti krásných růžových plameňáků, kokosových palem a obrázků exotického ovoce. Atmosféru dotváří barevné ladění odkazující na modrou oblohu, písečné pláže a květiny přímo z náhrdelníků, které nosí tanečnice hula.

Nafukovací atrakce nejvyšší kvality s havajskou tématikou pouze u společnosti Gangaru.

Nafukovací člun Hawaiian od společnosti Gangaru je produkt navržený tak, aby splňoval potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Každá z našich atrakcí je nejen nápaditá, ale také bezpečná a odolná, takže bude dobře fungovat i mnoho sezón po zakoupení.

Díky nové generaci PVC a zdokonalené technice šití si naše nafukovací plachty zachovávají vynikající odolnost vůči všem druhům mechanického poškození, od oděrek až po roztržení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich nafukovacích atrakcí na Havaji, dejte nám vědět - rádi vám je zodpovíme. Neváhejte nás kontaktovat!