Nafukovací zábavní parky

Dmuchany park rozrywki w motywie leśnym  - 1
Na zamówienie
818 570,00 Kč
Zjistěte, kde žijí elfové a kouzelné bytosti. Tato atrakce, která je komplexním nafukovacím zábavním parkem, je určena pro všechny, kdo hledají dobrodružství na celý život. Objevte věž lučištníků, skočte si pro kouzelný prach. Nahlédněte do úkrytu lesních skřítků a pobavte se při závodech s obřími šneky. Buďte zvídaví, hledejte indicie v bludišti a...
Nafukovací zábavní park ve...
Na zamówienie
Nafukovací zábavní parky
WDD24c
0,00 Kč
Nejnovější ambiciózní projekt společnosti GunGan, nafukovací zábavní parky - působivě velký prostor vybavený mnoha atrakcemi! Návrh v tlumeném modrém a žlutém barevném provedení.
Nafukovací zábavní park s...
Na zamówienie
Nafukovací zábavní parky
WDD24b
0,00 Kč
Nejnovější ambiciózní projekt společnosti GunGan, nafukovací zábavní parky - působivě velký prostor vybavený mnoha atrakcemi! Návrh v naší firemní modré a oranžové barvě.
Nafukovací zábavní park v...
Na zamówienie
Nafukovací zábavní parky
WDD24a
0,00 Kč
Nejnovější ambiciózní projekt společnosti GunGan, nafukovací zábavní parky - působivě velký prostor vybavený mnoha atrakcemi! Návrh v tlumeném modrém a žlutém barevném provedení.
Zobrazení 1-4 z 4 položek

Nafukovací zábavní parky nejsou určeny jen k vodě. Lze je instalovat také na suchý povrch. Nabízíme vám nafukovací atrakce impozantních rozměrů, které se skládají z několika zón a herních prvků. Mezi ně patří skákací a balanční polštáře, lezecké stěny, bazény s míčky, skluzavky, překážkové dráhy a spousta dalších atrakcí! Jaké prvky zařadíte do svého nafukovacího zábavního parku, záleží jen na vás. Uspořádání parku jsme schopni libovolně upravovat, abychom plně využili prostor, který máte k dispozici.

Zajistěte dětem nevšední místo na hraní! Taková atrakce zcela jistě přiláká celé rodiny a rozšíří tak vaši zákaznickou základnu. Nafukovací zábavní parky od společnosti GunGan vám umožní vyniknout! Poskytujeme podporu při výběru, záruku i servis.

Nafukovací zábavní park pro děti

Provozujete hernu nebo pořádáte akce, zejména pro rodiny s dětmi? Co třeba vlastní rekreační středisko, které je v letní sezóně plné života, ale stále mu něco chybí? Buďte si jistí, že zakoupením nafukovacího zábavního parku zvýšíte prestiž a pověst vaší společnosti. Získáte tak širší okruh spokojených zákazníků, kteří se k vám budou rádi vracet, aby si vyzkoušeli všechny atrakce, které nabízíte.

Nafukovací zábavní park je skvělá zábava pro celou rodinu! Můžete jej postavit ze skluzavky, skákacích hradů, suchých bazénů s míčky a mnoha dalších atrakcí, které se jistě budou těšit velké oblibě. Monumentální, avšak zcela bezpečné konstrukce se budou vedle dalších objektů skvěle vyjímat.

Rodinná rekreace v nafukovacím zábavním parku

V Polsku jsou nafukovací zábavní parky neskutečně populární. Přestože skluzavky, skákací hrady a trampolíny jsou na světě již spoustu let, pro spoustu dětí a jejich rodičů je to zábava, kterou jim nedá počítač ani tradiční dětské hřiště. Na atrakcích tohoto typu se mohou skvěle bavit celé rodiny. Bezpečnost našich nejmenších je pro nás nejvyšší prioritou, proto u našich atrakcí najdete jen pevné konstrukce a vysoce kvalitní materiály.

Každý nafukovací zábavní park má měkké prvky, které minimalizují riziko zranění, a efektivní elektrické pumpy zajišťují stálé množství vzduchu uvnitř atrakce. Další výhodou těchto konstrukcí je, že se snadno udržují v čistotě, díky snadné montáži a demontáži pak nafukovací atrakce snadno složíte i rozložíte.

Nafukovací zábavní parky přizpůsobené konkrétním prostorám

Nemáte místa nazbyt? Chcete si zřídit nafukovací zábavní park pod střechou? V každém z našich parků, které nabízíme, lze upravit rozmístění jednotlivých atrakcí. Ty jsou navíc k dispozici v různých velikostech, takže je můžete postavit jak venku na parkovišti, tak uvnitř v hale na akci pro rodiny s dětmi. Každý z našich výrobků má záruku kvality. Našim zákazníkům vycházíme vstříc, a proto nabízíme možnost adaptace parku podle konkrétních prostor. Obraťte se na nás a my vám nabídneme optimální řešení.

Máte zájem o další atrakce? Chtěli byste si z našich výrobků sami sestavit zábavní park pro nejmenší? Podívejte se, co nabízíme na našem e-shopu v dalších kategoriích!