Bumper Ball Arena - nafukovací míčová aréna
141 340,00 Kč (síť)

173 848,20 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 173 848,20 Kč
B9
  • Na zamówienie
Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych  - 1
Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych  - 2
Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych  - 3
Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych  - 4

Bumper Ball Arena - nafukovací míčová aréna

141 340,00 Kč (síť)

173 848,20 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 173 848,20 Kč
B9

Nafukovací mobilní aréna pro hry Bubble Football s látkovým povrchem.

help_outline Čeká na doručení nebo produkt je k dispozici na vyžádání. Ohledně dostupnosti nás prosím kontaktujte.
help_outlinePožádejte o produkt
Bumper Ball Arena - nafukovací míčová aréna

Bumper Ball Arena - nafukovací míčová aréna

Nafukovací mobilní aréna pro hry Bubble Football s látkovým povrchem.

přijímám pravidla Zásady ochrany osobních údajů  

Rozměr (délka x šířka x výška)
22 m x 10 m x 1,6 m
Rozměry balení (výška x průměr)
+/- 1,8 m x 0,6 m
Materiál nové generace
PVC
Dmychadlo
1x 2400 W
Hmotnost
+/- 250 kg
Záruka (roky)
2

V sadě obdržíte

dmychadlo záruka 2 roky ochranný kryt kotvy a lano bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Nafukovací koule Bumper Ball je zárukou bezpečné a prvotřídní zábavy. Atrakce byla vytvořena pro všechny, kteří milují týmové hry a skvělou zábavu. Nafukovací koule Bumper Ball využijete při akcích konaných na čerstvém vzduchu. Bumper Ball jsou také ideální pro kryté sportovní haly. Nafukovací koule Bumper Ball je tak velká, že se do ní vejdete. Uvnitř se nacházejí nastavitelné popruhy, které zajišťují bezpečné používání. Díky tomuto řešení si v nafukovací kouli Bumper Ball mohou zahrát všichni účastníci akce i přes výškové rozdíly mezi jednotlivými hráči. Můžete běhat, závodit, narážet při tom do ostatních hráčů a přitom se skvěle bavit. Pokud hledáte způsob, jak strávit čas s přáteli nebo rodinou, nafukovací koule Bumper Ball budou trefou do černého. Tento produkt můžete najít pod různými názvy – Bubble Football, Bubble Soccer nebo Bumper Ball. Ať už však hru nazveme jakkoli, jedno je jisté – týmová zábava v nafukovacích koulích Bumper Ball přinese všem účastníkům akce spoustu radosti a zábavy na dlouhé hodiny.

OBLAST VYUŽITÍ

Bumper Ball je nafukovací koule, vhodná ke hrám pořádaným na trávě, hřišti nebo v uzavřené hale. Jak se zabavit s nafukovacími koulemi Bumper Ball? Doporučujeme zejména Bubble Football, tak trochu jiný fotbal. Při výběru konkrétní hry jste omezení pouze svou fantazií, možností je nespočet: Bubble Bowling (variace na lidské kuželky), Bubble Sumo (přetlačovaná), Bubble Rugby, Last Bubble Man Standing a spousta dalších. Nafukovací koule Bumper Ball jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Popruhy uvnitř koulí stabilizují vaši polohu. Nafukovací koule chrání před případnou srážkou s jiným hráčem. Nemusíte se obávat modřin ani odřenin. Materiál použitý v nafukovacích koulích Bumper Ball je odolný proti nárazu.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je i tento produkt vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Tato nafukovací aréna má délku 22 metrů, šířku 10 metrů a výšku 1,6 metrů. Doporučujeme používat elektrické pumpy, které jsou součástí balení. Stejně jako na většinu našich výrobků, i na tuto nafukovací atrakci poskytujeme dvouletou záruku. U nás ve společnosti GunGan se snažíme, abyste s výrobkem měli co nejméně starostí, proto v balení společně s nafukovací atrakcí najdete kompletní sadu příslušenství potřebného k jejímu upevnění (lana, kolíky). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým expertem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.