Ve firmě GunGan navrhujeme, vyrábíme a montujeme nafukovací, tematické zábavní parky – vyvinuté speciálně na vaši objednávku, ideálně přizpůsobené prostoru, který máte k dispozici.

Nafukovací zábavní park Funlandia v Łebie

Již mnoho let jsme specialisté na nafukovadla, dětská hřiště a nafukovací atrakce. Realizovali jsme již mnoho vizí a nápadů klientů v této oblasti a nyní přenášíme naše zkušenosti do větších projektů čili do celých nafukovacích zábavních parků. Bez ohledu na to, zda již máte praxi v provozování míst souvisejících se zábavou (například trampolínových parků), nebo jste podnikatelé, kteří chtějí teprve vstoupit do tohoto odvětví – určitě společně vymyslíme projekt nafukovacího rodinného parku, který ideálně splní vaši vizi.</strong >

Nafukovací zábavní parky jsou skvělý nápad na rozšíření již stávajícího podnikání, jako jsou trampolínové parky nebo volnočasová centra, o nové a atraktivní prvky. </strong > Lidem méně zkušeným v oboru rádi poradíme a pomůžeme se správným rozhodnutím – pokud máte zastřešený prostor, halu nebo jiný objekt – na sto procent přizpůsobíme námi vyráběný park.</strong >

Nafukovací zábavní parky (nazývané občas nafukovacími trampolínovými parky) jsou kombinací mnoha atrakcí na jednom místě, což umožňuje dokonale strávit čas celým skupinám a rodinám. Do takového nafukovacího městečka se pohodlně vejdou stovky lidí (a bez ohledu na věk to bude skvělá zábava pro každého). Ve firmě GunGan klademe na první místo kvalitu – chceme, aby naši klienti byli přesvědčeni, že jsme spolehlivá firma, která poskytuje osvědčená řešení. V současné době nabízíme projekt nafukovacích zábavních parků ve třech barevných provedeních. Naši nabídku můžete však plně upravit a přizpůsobit svým požadavkům.

Nafukovací rodinný park firmy GunGan se skládá z několika částí spojených speciálními suchými zipy.

Nafukovací atrakce jsme pečlivě vybírali, abychom je přizpůsobili potřebám a preferencím různých věkových skupin. U vchodu se nachází speciální zóna pro nejmladší děti (0 až 4 roky), se skluzavkami, velkým nafukovacím medvědem, místy pro sezení a skákání a obručemi a tunely. V další části nafukovacího dětského koutku najdete takové nafukovací atrakce, jako jsou:

 1. balanční polštáře,
 2. čtyři stanoviště pro axe throw, čili hru na přesnost spočívající v házení seker na cíl,
 3. skákací polštáře, které se budou líbit dětem i dospělým,
 4. wipeout, čili velké skákací koule,
 5. měkká hora,
 6. vícečlenná lezecká stěna ve tvaru písmene „C“, s různou úrovní obtížnosti,
 7. obrovský suchý bazén s míčky, do kterého lze kdykoli skočit, ale nejlépe přímo do něj sklouznout z jedné ze čtyř skluzavek,
 8. dvojité skluzavky, neboli klasika mezi nafukovacími hračkami, která nikdy nevyšla z módy,
 9. džungle sloupků, kterou není snadné prorazit,
 10. „kameny na řece“ pro přeskakování,
 11. aréna gladiátorů, na které soupeři mohou zuřivě bojovat a snažit se navzájem srazit z trubky,
 12. obrovská překážková dráha s četným stoupáním a klesáním, skluzavkami a nafukovacími překážkami,
 13. osmičlenný meltdown, jedna z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších atrakcí v této sezóně, která vyžaduje hodně šikovnosti a skákání přes nafukovací, rotující ramena tak, abyste nespadli z plošiny.

Atrakce umístěné v areálu nafukovacího rodinného parku můžeme samozřejmě změnit na takové, které uznáte za nejvhodnější.</strong > Rádi vám poradíme a podělíme se o zkušenosti z našeho pronájmu.

Proč se vyplatí investovat do nafukovacího zábavního parku firmy GunGan?

Zábavní park šitý NA MÍRU:

Všechny námi prezentované vizualizace můžete plně upravit – přizpůsobit nejen barvy, ale také typy atrakcí, rozměry a všechny ostatní prvky. Neváhejte nás kontaktovat, rádi si s vámi vyměníme nápady a pomůžeme vám vytvořit zcela nový výrobek, šitý pro vás na míru a ideálně přizpůsobený vašemu prostoru.</strong > Počet dílů můžete plně přizpůsobit podmínkám haly.

MATERIÁL použitý na výrobu nafukovacích městeček:

Naše nafukovací zábavní parky vyrábíme z PVC nové generace o tloušťce 0,55 mm a hustotě 1300 D. Tento materiál se vyznačuje nadprůměrnou pevností v roztržení (414 N) a relativně nízkou hmotností, je obtížně hořlavý. Vnitřní vrstva je také plně vyrobena z PVC.

NORMY, které splňují námi vyrobené zábavní parky:

Nafukovací dětská hřiště, která vyrábíme a prodáváme, podléhají evropské normě EN 14960, mají technická schválení (osvědčení) a technickoprovozní dokumentaci. Jako odpovědný výrobce vám chceme nabídnout spolehlivá zařízení plně vyhovující normě. Více informací o certifikátech, osvědčeních a normách, které vám pomohou uspořádat znalosti o dokumentaci vyžadované v Polsku, najdete na našem blogu. tady.

BEZPEČNOST našich dětských hřišť:

Dodržujeme všechny mezinárodní předpisy a neustále kontrolujeme bezpečnost vyráběných nafukovadel. Jsme v trvalém kontaktu s odborníky, kteří se v oboru vyznají – proto nás nic nepřekvapí a dokážeme zajistit splnění nejvyšších standardů kvality.</strong > Provozujeme také pronájem, proto známe od základu problémy, které se mohou objevit a jsme schopni je odstranit ve velmi rané fázi, což může způsobit potíže dalším výrobcům nafukovacích rodinných parků.

PORADENSTVÍ ve všech fázích výroby:

Zkušenosti jak s prodejem, tak i pronájmem nafukovacích atrakcí nám umožňuje nahlížet na námi vyráběná zařízení z mnoha úhlů pohledu. Známe český trh a pomůžeme vám vybrat nejziskovější pro vás řešení.</strong > Rádi vám poradíme, jaká velikost nafukovacího městečka bude ve vašem případě optimální, jaké atrakce mohou klienti nejčastěji využívat, jak se udržuje nafukovací zábavní park a na co si dát zvláště pozor.

SERVIS pro nafukovací zábavní parky firmy GunGan:

Bojíte se, co se stane, když se zařízení porouchá a nebudete jej moci sami opravit? Nebo oprava bude trvat dlouho, než seženete správné odborníky? Při spolupráci s námi to nebude problém. Nabízíme servis, který můžete kdykoli využít, a také roční prohlídky</strong >. Jako výrobce známe naše atrakce od základu a dokážeme si poradit s každou poruchou nafukovacího městečka.

ŠKOLENÍ z obsluhy a údržby nafukovacích rodinných parků:

Zajišťujeme komplexní školení v oblasti obsluhy, údržby a rychlých oprav námi vyráběných zábavních parků.</strong > Rádi vám pomůžeme a poradíme – známe obor nejen po stránce výroby, ale také prodeje a pronájmu nafukovadel a rádi se podělíme o naše zkušenosti.

PROHLÍDKY A ÚDRŽBA nafukovacích zábavních parků firmy GunGan:

Náš tým bude průběžně odpovídat na všechny technické dotazy. Bude udržovat váš nafukovací rodinný park v perfektním stavu – rádi budeme spolupracovat v rozsahu pravidelné průběžné kontroly.

Dbalost na DETAILY zařízení vyráběných firmou GunGan:

Pokud jste uživatelé našich nafukovacích atrakcí, ověřujeme jejich kvalitu v praxi. Na místech, která jsou obzvlášť vytěžovaná nebo ohrožená poškozením – používáme při výrobě vyztužené materiály, abychom měli naprostou jistotu, že naše nafukovací zábavní parky nezklamou dokonce i při velkých akcích. Společně se postaráme o to, aby vaše nové, rodinné zábavní hřiště obsahovalo vybrané atrakce, které se klientům budou líbit a přispějí k tomu, že se k vám budou chtít často vracet.

KVALITA nafukovacích dětských hřišť firmy GunGan:

Kvalitu našich rodinných zábavních parků kontrolujeme v každé fázi, abychom se ujistili, že vás nezklame žádný prvek. Náš tým dohlíží na správnost všech procesů. Po vyrobení zábavního parku celek nafoukneme v našem skladu a všechny díly ještě jednou důkladně otestujeme. Díky tomu vám můžeme předat již vyzkoušený a osvědčený výrobek a vyhnout se tak případným nepříjemným překvapením.

MONTÁŽ nafukovacích zábavních parků:

Náš kvalifikovaný a profesionální tým smontuje celé nafukovací městečko na místě a poskytne veškeré informace o jeho používání a udržování v dobrém stavu.

ZÁRUKA na nafukovací městečka:

Na nafukovací zábavní parky vyráběné firmou GunGan se vztahuje dvouletá záruka.

V čem jsou nafukovací zábavní parky lepší než trampolínové parky?

Na trhu trampolínových parků je obrovská konkurence a čím dál těžší je získávání nových klientů. Nafukovací zábavní parky jsou naopak docela novým nápadem, a proto je mnohem snazší prorazit na trhu a přilákat lidi.Zejména, když je nafukovací park zajímavý a vytříbený – a po konzultacích s námi takový určitě bude! Takové rodinné zábavní parky jsou ještě bezpečnější než trampolínové parky, což bude jistě důležitým argumentem pro rodiny s malými dětmi. Navíc je pojištění trampolínových parků dražší než nafukovacích zábavních parků. Kromě toho nic neláká děti tak dobře jako nafukovadla! Zajímavou nabídkou je také kombinace trampolínového parku s nafukovacím zábavním parkem.

Závěrem: naše služby jsou KOMPLEXNÍ

 • Architekti - spolupracujeme s architekty, díky čemuž již nemusíte shánět žádnou další firmu, která by se zabývala projektem a halou po technické stránce.
 • BOZP a předpisy PO – jsme průběžně v kontaktu s odborníky a specialisty na bezpečnost a ochranu zdraví při práci.
 • Roční prohlídky a čtvrtletní kontroly za první rok.
 • Poradenství ve všech fázích: od návrhu přes výrobu a přípravu haly až po montáž.
 • Montáž všech prvků.
 • Opravy a servis v České.
 • PPersonalizace – zábavní park můžeme stoprocentně přizpůsobit vašim požadavkům – počínaje barvami a typy atrakcí a konče dokonalým přizpůsobením velikosti a počtu dílů pro vaše potřeby.
 • Skolení.
 • Shoda se všemi polskými normami a předpisy.

Máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat telefonicky (+48 533 353 596)

nebo e-mailem (kontakt@gungan.pl) a my je určitě dokážeme rozptýlit. Zveme vás také do naší kanceláře a skladu – rádi vám živě ukážeme nafukovadla, abyste se mohli přesvědčit, že vyrábíme zařízení nejvyšší kvality.