V Gangaru navrhujeme, vyrábíme a instalujeme dmuchané tematické zábavní parky - vytvořené přesně podle vaší objednávky, dokonale přizpůsobené prostoru, který máte k dispozici.

Dmouchný zábavní park Funlandia v Lebě

Jsme odborníci na nafukovací atrakce, hřiště a zábavní atrakce již několik let. Již jsme realizovali mnoho vizí a nápadů našich klientů v tomto odvětví a nyní přenášíme naše zkušenosti do větších projektů, konkrétně do celých dmuchaných zábavních parků. Ať už máte zkušenosti s provozováním zábavních míst (například trampolínových parků) nebo jste podnikatel, který se teprve chystá vstoupit do této branže, společně určitě vytvoříme návrh dmuchaného rodinného parku, který dokonale odpovídá vaší vizi.

Objevte naše originální tematické parky - podívejte se, jak je vytváříme

Dmuchané zábavní parky jsou skvělým nápadem na rozšíření stávajícího podnikání, jako jsou trampolínové parky nebo rekreační centra, o nové a atraktivní prvky. Pro ty, kteří nemají tolik zkušeností v tomto odvětví, rádi vám poradíme a pomůžeme udělat správná rozhodnutí - pokud máte krytý prostor, halu nebo jiné zařízení, dokážeme do něj plně přizpůsobit park, který vyrábíme.

Design jednoho z našich vlajkových zábavních parků. Podívejte se zde!

Dmuchané zábavní parky (někdy nazývané dmuchané trampolínové parky) jsou kombinací mnoha atrakcí na jednom místě, což umožňuje celým skupinám a rodinám skvělý čas. Takové město na nafukovacích atrakcích může pohodlně ubytovat stovky lidí (a bez ohledu na věk, pro každého bude skvělá zábava). V Gangaru klade mezi naše priority kvalitu - chceme, aby naši zákazníci byli přesvědčeni o tom, že jsme spolehlivá společnost, která poskytuje prověřená řešení. V současné době nabízíme design dmuchaného zábavního parku ve třech barevných verzích. Nicméně naše nabídka může být plně upravena a přizpůsobena vašim potřebám.

Rodinný dmuchaný park vyráběný společností Gangaru se skládá z desítek částí spojených speciálním suchým zipem.

Pečlivě jsme vybírali dmuchané atrakce, abychom vyhověli potřebám a preferencím různých věkových skupin. U vchodu je oblast speciálně pro nejmladší děti (0 až 4 roky) s klouzačkami, velkým nafukovacím medvídkem, místy k sezení a skákání, stejně jako obruče a tunely. Dále na dmuchaném hřišti můžete najít dmuchané atrakce jako:

Podívejte se, jak může dobře navržený zábavní park od nás vypadat

Atrakce v rámci dmuchaného rodinného parku mohou samozřejmě být změněny podle toho, co považujete za nejvhodnější. Rádi vám poradíme a podělíme se o naše zkušenosti z provozu půjčovny.

Můžete na nich balancovat a trénovat rovnováhu.
Jde o hru na přesnost, kdy házíte sekerami na cíl.
Které potěší jak děti, tak dospělé.
Tedy velké skákací míče.
K odpočinku, skákání, hraní.
Ve tvaru písmene "C" s různými obtížnostmi.
S míči, do kterého se můžete kdykoli vrhnout, ale nejlepší je do něj sjíždět přímo z jednoho z čtyř klouzaček.
Tedy klasika mezi nafukovacími atrakcemi, která nikdy nevyjde z módy.
Kterými není snadné projít.
Pro přeskočení.
Kde se soupeři mohou zapojit do divokých bojů
S mnoha stoupáními a klesáními, skluzavkami a nafukovacími překážkami.
Jedna z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších atrakcí sezóny, která vyžaduje velkou obratnost a skákání přes nafukovací rotující ramena tak, aby vás nedostala z platformy.

Proč investovat do dmuchaného zábavního parku vyráběného společností Gangaru?

Všechny vizualizace, které představujeme, lze plně upravit - nejen barvy, ale také druhy atrakcí, rozměry a všechny ostatní prvky. Srdečně vás zveme k nám v kontaktu, budeme rádi, když s vámi vyměníme nápady a pomůžeme vám vytvořit zcela nový výrobek šitý na míru vám a dokonale přizpůsobený vašemu prostoru. Počet dílů lze plně přizpůsobit podmínkám haly.
Nafukovací zábavní parky, které vyrábíme, jsou vyrobeny z PVC nové generace o tloušťce 0,55 mm a hustotě 1300 D. Tento materiál se vyznačuje nadprůměrnou tahovou pevností (414 N) a relativně nízkou hmotností a je odolný proti ohni. Vnitřní vrstva je také zcela vyrobena z PVC.
Nafukovací hřiště, která vyrábíme a prodáváme, podléhají evropské normě PN-EN 14960, mají technické certifikáty (atesty) a technickou a provozní dokumentaci. Jako zodpovědný výrobce chceme poskytnout spolehlivé, plně shodné vybavení. Pro více informací o certifikátech, atestech a normách, které vám pomohou upřesnit vaše znalosti o dokumentaci požadované v Polsku, navštivte náš blog zde.
Dodržujeme všechny mezinárodní předpisy a neustále kontrolujeme bezpečnost nafukovacích prvků, které vyrábíme. Jsme v neustálém kontaktu s odhadci, kteří znají průmysl - takže nás nic nepřekvapuje a můžeme ujistit, že splňujeme nejvyšší kvalitativní normy. Jsme také v oblasti pronájmu, takže jsme se naučili všechny detaily problémů, které mohou vzniknout, a jsme schopni je eliminovat velmi brzy, což může způsobit potíže jiným výrobcům nafukovacích rodinných parků.
Naše zkušenosti jak v oblasti prodeje, tak v oblasti pronájmu nafukovacích atrakcí nám umožňují nahlížet na vybavení, které vyrábíme, z mnoha perspektiv. Známe polský trh a rádi vám pomůžeme vybrat nejefektivnější řešení pro vás. Budeme vám rádi poradit, jaká velikost nafukovacího města bude optimální ve vašem případě, jaké atrakce jsou pravděpodobně nejvíce využívány vašimi zákazníky, jak provozovat váš nafukovací zábavní park a na co si dávat zvláštní pozor.
Máte obavy z toho, co se stane, pokud se vybavení porouchá a nemůžete ho sami opravit? Nebo že oprava potrvá velmi dlouho, než získáte správné specialisty? S námi tato situace nebude problém. Nabízíme servis, který můžete využívat kdykoli, stejně jako každoroční údržbu. Jako výrobce známe naše atrakce zevrubně a dokážeme řešit jakoukoli poruchu nafukovacího vybavení.
Poskytujeme komplexní školení v provozu, údržbě a rychlých opravách zábavních parků, které vyrábíme. Budeme rádi pomoci a poradit vám - průmysl známe nejen z výrobní strany, ale i z hlediska prodeje a pronájmu nafukovacích atrakcí a jsme ochotni podělit se o naše zkušenosti.
Náš tým bude na vaše technické dotazy reagovat průběžně. Také udrží váš rodinný nafukovací park v perfektním stavu - rádi s vámi spolupracujeme na pravidelných průběžných kontrolách.
Jsme sami uživateli našich nafukovacích atrakcí, jejich kvalita je testována v praxi. V oblastech, které jsou zvláště silně využívány nebo vystaveny poškození - používáme zesílené materiály při výrobě, abychom byli naprosto jisti, že naše nafukovací zábavní parky nezklamou ani během velkých událostí. Společně se postaráme o to, aby váš nový rodinný hřiště obsahoval vybrané atrakce, které zaujmou zákazníky a budou je často lákat k návratu.
Kvalitu našich rodinných zábavních parků kontrolujeme na každém stupni, abychom se ujistili, že žádný prvek vás nenechá na holičkách. Náš tým zajistí, že všechny procesy jsou správné. Jakmile je zábavní park vyroben, nafoukneme ho celý ve skladě a znovu pečlivě otestujeme všechny komponenty. To nám umožňuje předat vám již prověřený produkt, a tak se vyhneme nepříjemným překvapením.
Naše kvalifikovaný a profesionální tým sestaví celé nafukovací město na místě a poskytne veškeré informace o jeho používání a údržbě.
Nafukovací zábavní parky vyráběné společností Gangaru mají dvouletou záruku.

Jak jsou nafukovací zábavní parky lepší než trampolínové par?

Na trhu s trampolínovými parky je mnoho konkurence a stále obtížněji je přilákat nové zákazníky. Nafukovací zábavní parky jsou naopak poměrně novým nápadem, takže je mnohem snazší prorazit na trhu a přilákat lidi. Zejména pokud je nafukovací park zajímavý a propracovaný - a po konzultaci s námi určitě bude! Takové rodinné zábavní parky jsou dokonce bezpečnější než trampolínové parky, což je určitě důležité zvažování pro rodiny s malými dětmi. Navíc pojištění pro trampolínové parky je dražší než pro nafukovací zábavní parky. Kromě toho nic tak neosloví děti jako nafukovací atrakce! Kombinace trampolínového parku s nafukovacím zábavním parkem je také zajímavou možností.

Shrnutí: Naše služby jsou KOMPLEXNÍ

Jsme jedinou společností v Polsku, která vám pomůže pokrýt téma nafukovacího zábavního parku od A do Z.

  • Architekti - spolupracujeme s architekty, takže už nemusíte hledat další firmu, která se postará o projekt a halu z technického hlediska.
  • Předpisy pro bezpečnost a ochranu proti požáru - udržujeme kontakt s hodnotiteli bezpečnosti a zdraví při práci a specialisty.
  • Každoroční a čtvrtletní kontrola prvního roku.
  • Konzultace ve všech fázích: od návrhu, výroby a přípravy haly až po instalaci.
  • Sestavení všech komponent.
  • Oprava a servis v Polsku.
  • Personalizace - můžeme přizpůsobit zábavní park 100% vašim potřebám - začínaje barvami a druhy atrakcí, konče dokonalým přizpůsobením velikosti a počtu dílů vašim potřebám.
  • Školení.
  • Dodržování všech polských norem a předpisů.

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky (+48 533 353 596)

nebo e-mailem (kontakt@gangaru.pl), a určitě vám je rádi vyjasníme. Můžete také přijít do naší kanceláře a skladu - rádi vám ukážeme naše nafukovací atrakce naživo, abyste se sami přesvědčili, že vyrábíme vybavení nejvyšší kvality.