Čísla, která nás popisují

9

let zkušeností

15

spokojených zákazníků

272

vyrobených nafukovadel

Krátce o nás:

Společnost GunGan je víc než jen výrobce nafukovacích atrakcí! Věříme, že základními kameny naší společnosti jsou poctivost vůči zákazníkům a péče o naše spolupracovníky. Sázíme na dlouhodobé vztahy se zákazníky, založené výhradně na principu win-win. Nabízíme velmi široký sortiment atrakcí pro pořadatele akcí: počínaje sadami Bumper Ball a Archery Tag přes venkovní a vodní nafukovací a soutěžní atrakce až po kompletní nafukovací vodní parky nebo zábavní parky.

Marcin Szewczyk - Majitel GunGan.eu

Naše poslání:

Snažíme se, aby každý nákup našich atrakcí proběhl k naprosté spokojenosti zákazníka. Jak během nákupu, tak po letech používání. Věříme, že tohoto cíle dosáhneme díky dobré zákaznické podpoře, rozumným cenám a důrazu na kvalitu a atraktivitu našich výrobků.

Stručná historie o GunGan

Náš tým se skládá odjakživa výhradně z nadšenců v eventové branži, ve které se pohybujeme. K tomuto oboru nás přivedla pozitivní energie, která pramení z poskytování zábavy lidem. Naše dobrodružství s nafukovacími atrakcemi jsme zahájili v roce 2013 s nafukovacími koulemi Bumper Ball, které jsme uvedli na polský trh jako první. Dalším krokem bylo zahájení prodeje, pronájmu a výroby větších nafukovacích atrakcí. Vyrábíme nafukovací skluzavky, skákací hrady se suchými bazény, nafukovací hrací centra různých velikostí, překážkové dráhy, soutěžní pomůcky a dokonce celé zábavní parky. Od roku 2019 se naším klíčovým produktem staly nafukovací vodní parky. Na svém kontě máme desítky nafukovacích atrakcí, které jsme si sami navrhli a které jsou na trhu jedinečné. A zaměstnanci společnosti GunGan stále přemýšlejí o novinkách pro příští sezónu! Svým zákazníkům také umožňujeme přizpůsobit si vybrané atrakce podle vlastních představ a odlišit se tak od konkurence. Jsme otevřeni i těm nejbláznivějším nápadům! Výroba nafukovacích atrakcí se stala naší vášní. Protože působíme v oboru, víme, že pro zákazníky jsou zcela zásadní bezpečnost a nejvyšší kvalita výrobků, proto v této oblasti neděláme žádné kompromisy. Naše vybavení pro volný čas vyrábíme pouze z vysoce kvalitních materiálů, dodržujeme veškeré mezinárodní předpisy a neustále spolupracujeme s experty v oboru. Sami jsme také prvními testery nových projektů. Máme zkušenosti s prodejem i pronájmem atrakcí, takže dokážeme vždy spolehlivě poradit, které atrakce budou v daném individuálním případě nejvhodnější. Doporučujeme vám navštívit naši kancelář ve Vratislavi – rádi vám ukážeme naše atrakce naživo a podělíme se s vámi o naše znalosti.