Nafukovací hřiště - barevné bloky
106 420,00 Kč (síť)

130 896,60 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 130 896,60 Kč
WDD90
Powiększone klocki  - 1
Powiększone klocki  - 2
Powiększone klocki  - 3
Powiększone klocki  - 4

Nafukovací hřiště - barevné bloky

106 420,00 Kč (síť)

130 896,60 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 130 896,60 Kč
WDD90

Náš klokan se ujal vedení a umí žonglovat s bloky. Dvojitá nafukovací hračka s motivem barevných kvádrů představuje dvojnásobnou zábavu pro všechny fanoušky vícerozměrné hry.

help_outline Produkt ihned k dispozici. Objednávku Vám zašleme do 2 dnů pracovní.
Rozměr (délka x šířka x výška)
5 m x 8 m x 4,5 m
Rozměry balení (výška x průměr)
+/- 1,8 m x 0,8 m
Materiál nové generace
PVC
Dmychadlo
1x 2400 W
Hmotnost
+/- 180 kg
Bezpečnostní norma
EN14960
Záruka (roky)
2

V sadě obdržíte

dmychadlo Záruka 2 roky ochranný kryt kotvy a lano certifikát bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Nafukovací hřiště - barevné bloky je určen především dětem, které hledají dobrodružství při hře se svými kamarády a vrstevníky. Nafukovací hrací centrum je ohrazené a měkké, proto jsou na něm děti během svých dobrodružství zcela v bezpečí. Obvykle se skládá z velké a malé skluzavky, takže se na něm skvěle vyřádí děti různého věku. Nafukovací hřiště - barevné bloky je jako stvořené pro rodinné pikniky, teambuildingové a firemní večírky nebo jakékoli akce, ať už venku, nebo uvnitř. Nafukovací hrací centra jsou vynikající alternativou k větším a náročnějším nafukovacím atrakcím. Tuto kategorii výrobků doporučujeme zejména v případě, že rozjíždíte podnikání.

OBLAST VYUŽITÍ

Nafukovací hrací centra doporučujeme těm z vás, kteří se ve své nabídce zaměřujete na zajištění atrakcí pro nejmenší. Skvěle se hodí jako doplněk komplexního zábavního parku. Nafukovací atrakce v podobě hracího centra zpestří skupinovou, individuální i rodinnou zábavu. Tato kategorie výrobků značně zatraktivní program akcí, rodinná setkání a organizované venkovní slavnosti, ať už v sezóně, nebo mimo ni. Nafukovací hrací centra lze díky jejich menším rozměrům používat v interiérech, jako jsou sportovní haly nebo tělocvičny.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je i tento produkt vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Nafukovací hřiště - barevné bloky má délku 5 metrů, šířku 8 metrů a výšku 4,5 metrů. Splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 14960 pro nafukovací hrací zařízení. Doporučujeme používat elektrické pumpy, které jsou součástí balení. Stejně jako na většinu našich výrobků poskytujeme i na tuto nafukovací atrakci dvouletou záruku. U nás ve společnosti GunGan se snažíme, abyste s výrobkem měli co nejméně starostí, proto v balení společně s nafukovací atrakcí najdete kompletní sadu příslušenství potřebného k jejímu upevnění (lana, kolíky, karabiny). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým expertem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.