Závodní překážková dráha - 15 m
104 780,41 Kč (síť)

128 879,90 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 128 879,90 Kč
WDD28g
  • Na zamówienie
Tor przeszkód Race - 15 m  - 5

Závodní překážková dráha - 15 m

104 780,41 Kč (síť)

128 879,90 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 128 879,90 Kč
WDD28g

Překážková dráha - skvělá zábava pro děti i dospělé!

help_outline Čeká na doručení nebo produkt je k dispozici na vyžádání. Ohledně dostupnosti nás prosím kontaktujte.
help_outlinePožádejte o produkt
Závodní překážková dráha - 15 m

Závodní překážková dráha - 15 m

Překážková dráha - skvělá zábava pro děti i dospělé!

přijímám pravidla Zásady ochrany osobních údajů  

Rozměr (délka x šířka x výška)
15 m x 3 m x 4,7 m
Rozměry balení (výška x průměr)
+/- 1,7 m x 0,8 m element
Materiál nové generace
PVC
Dmychadlo
1x 2400 W, 1x 1800 W
Hmotnost
+/- 170 kg element
Bezpečnostní norma
EN14960
Záruka (roky)
2
Výška sestupné police
1,6 m, 1,2 m, 2,8 m

V sadě obdržíte

dmychadlo Záruka 2 roky ochranný kryt kotvy a lano certifikát bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Atrakce Závodní překážková dráha - 15 m, známá také jako překážková dráha, je určena téměř všem, kteří mají rádi dobrou zábavu spojenou se soutěží. Nafukovací překážková dráha je určena především pro mládež a dospělé, ale je vhodná i pro děti od 6 let. Téměř každý si v této atrakci najde prvky, které mu během hry přinesou spoustu radosti. Tento produkt věnujeme všem, kteří v sobě chtějí najít soutěživého ducha při mnohahodinových hrách na čerstvém vzduchu. Atrakce této řady mohou obsahovat více prvků s různou obtížností k překonání. Vylezte na stěnu, rychle se sklouzněte, abyste nakonec prolezli mezi výstupky, které znesnadňují co nejrychlejší zdolání trasy.

OBLAST VYUŽITÍ

Nafukovací překážkové dráhy lze spojit pomocí suchých zipů, takže můžete sobě i ostatním poskytnout pořádnou porci vzrušení během dlouhé párty. Atrakce tohoto typu v naší nabídce mají také skluzavky a další překážky, například lezecké stěny. Nafukovací překážkové dráhy lze navíc rozšířit o nafukovací příčky a sloupky "vyrůstající" ze stropu a podlahy, které ztěžují průchod a zpomalují hráče.  Atrakce může sloužit jako náměstí pro zdravé a zajímavé soutěžení. Tento typ hry přináší spoustu zábavy a pozitivní energie.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je i tento produkt vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Závodní překážková dráha - 15 m má délku 15 metrů, šířku 3 metrů a výšku 4,7 metrů. Splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 14960 pro nafukovací hrací zařízení. Doporučujeme používat elektrické pumpy, které jsou součástí balení. Stejně jako na většinu našich výrobků poskytujeme i na tuto nafukovací atrakci dvouletou záruku. U nás ve společnosti Gangaru se snažíme, abyste s výrobkem měli co nejméně starostí, proto v balení společně s nafukovací atrakcí najdete kompletní sadu příslušenství potřebného k jejímu upevnění (lana, kolíky, karabiny). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým expertem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.