Nafukovací vodní skluzavka - lunapark
119 240,00 Kč (síť)

146 665,20 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 146 665,20 Kč
W17
  • Na zamówienie
Dmuchana zjeżdżalnia wodna wesołe miasteczko  - 6

Nafukovací vodní skluzavka - lunapark

119 240,00 Kč (síť)

146 665,20 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 146 665,20 Kč
W17

Zábavní park s vodními skluzavkami upoutá pozornost všech dětí!

help_outline Čeká na doručení nebo produkt je k dispozici na vyžádání. Ohledně dostupnosti nás prosím kontaktujte.
help_outlinePožádejte o produkt
Nafukovací vodní skluzavka - lunapark

Nafukovací vodní skluzavka - lunapark

Zábavní park s vodními skluzavkami upoutá pozornost všech dětí!

přijímám pravidla Zásady ochrany osobních údajů  

Rozměr (délka x šířka x výška)
7,2 m x 8,5 m x 7,4 m
Rozměry balení (výška x průměr)
+/- 1,8 m x 0,8 m
Materiál nové generace
PVC
Dmychadlo
1x 2400 W
Hmotnost
+/- 250 kg
Bezpečnostní norma
EN14960
Záruka (roky)
2
Výška sestupné police
3 m

V sadě obdržíte

dmychadlo záruka 2 roky ochranný kryt kotvy a lano certifikát bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Nafukovací vodní skluzavka - lunapark je skvělá atrakce pro děti, mládež i dospělé. Vodní nafukovací atrakce se vyrábějí v mnoha motivech a barvách. Nafukovací vodní skluzavky jsou senzační atrakcí pro všechny návštěvníky akcí konaných během dlouhých letních dnů. Nafukovací vodní skluzavky jsou naprostým hitem ve všech aquaparcích. Využijte toho a bavte se s přáteli a vrstevníky na vodních atrakcích. Nafukovací skluzavka zpestří chvíle strávené s rodinou a přáteli u přehrady nebo na pláži se zlatavým pískem.

OBLAST VYUŽITÍ

Nafukovací vodní skluzavka je ideální pro velké akce, jako jsou firemní akce, rodinné oslavy, slavnosti, svatby, první svaté přijímání nebo jiná setkání pod širým nebem. Jako hlavní vodní atrakce se také skvěle hodí k setkáním na městské pláži. Ponořte se do světa bezstarostné zábavy. Vydejte se na dlouhé výpravy jako z mořských příběhů. Utečte před žraloky a nakonec skočte do bazénu plného vody. Skákejte, hrajte si a užijte si nafukovací vodní skluzavku, jak nejlépe dovedete. Nafukovací vodní skluzavky mohou být atraktivním doplňkem k venkovním hrám pro děti a mládež všech věkových kategorií. V letních vedrech poskytuje nafukovací vodní skluzavka ideální místo k osvěžení a relaxaci. 

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je i tento produkt vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Nafukovací vodní skluzavka - lunapark má délku 7,2 metrů, šířku 8,5 metrů a výšku 7,4 metrů. Splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 14960 pro nafukovací hrací zařízení. Doporučujeme používat elektrické pumpy, které jsou součástí balení. Stejně jako na většinu našich výrobků poskytujeme i na tuto nafukovací atrakci dvouletou záruku. U nás ve společnosti GunGan se snažíme, abyste s výrobkem měli co nejméně starostí, proto v balení společně s nafukovací atrakcí najdete kompletní sadu příslušenství potřebného k jejímu upevnění (lana, kolíky, karabiny). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým expertem. 

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.