Návratnost investice již po jedné sezóně!

Co jsou nafukovací vodní parky?

Nafukovací vodní parky je především způsob, jak přilákat spoustu návštěvníků k vaší vodní ploše! Je to investice, která vám zajistí stálý příjem v letní sezóně a výrazně zvýší atraktivitu koupaliště. Modulární struktura vám umožňuje plně přizpůsobit park velikosti jezera/pláže/koupaliště a vašemu rozpočtu a také možnost rozšíření. Minimální hloubka, kterou potřebujete, je 1,2 m.

Nafukovací vodní parky GunGan v číslech

0

let zkušeností

0

dokončených parků

0

vyrobených prvků

* Čísla jsou aktuální ke dni 14.01.2022 (den ode dne se zvyšují) :)

Co získáte zahájením spolupráce s námi?

Naše nafukovací vodní parky vyhovují evropské normě EN ISO 25649-6. V balíčku dostanete kompletní technickou dokumentaci a osvědčení odhadce.
Na všechny nafukovací vodní parky poskytujeme dvouletou záruku. Podrobné podmínky jsou k dispozici v záložce „Záruční podmínky“, které najdete úplně dole na stránce.
Třívrstvý PVC materiál nové generace o tloušťce 0,9 mm s anti-UV povlakem, dvojitá vyztužená vnitřní konstrukce, nejpevnější svar na trhu a spolehlivé tlakové ventily, to jsou vlastnosti vodních parků GunGan.
Využijte našich dlouholetých zkušeností! Rádi vám pomůžeme vybrat optimální park a plně jej přizpůsobíme vašim požadavkům.
Poskytujeme návod k obsluze a montáži nafukovacích vodních parků. Kromě toho nabízíme bezplatné on-line školení, na kterém náš tým vysvětlí celý proces krok za krokem. Za příplatek nám můžete svěřit celý proces montáže.
V případě poruchy zařízení náš tým poskytne servisní služby a technickou podporu. Navíc přidáváme opravné sady, se kterými si malá poškození opravíte sami. S námi není žádný problém hrozný!

Mapa realizace

Ukázkové projekty

Nafukovací vodní park Lubikowo

Nafukovací vodní park Gmina Książki — jezero Osieczek

Nafukovací vodní park Wild Wake City - Częstochowa