Co jsou nafukovací vodní parky?

Nafukovací vodní parky jsou především způsobem, jak přilákat dav do vaší vodní plochy! Jedná se o investici, která vám poskytne stabilní příjem během letní sezóny a výrazně zvýší atraktivitu vaší plavecké oblasti. Modulární konstrukce vám dává možnost plně přizpůsobit park velikosti jezera/pláže/bazénu a vašemu rozpočtu, stejně jako možnost rozšíření. Minimální hloubka, kterou potřebujete, je 1,2 metru.

Naše společnost v číslech

let zkušeností
spokojených zákazníků
nafukovacích atrakcí vyrobeno

Co získáte tím, že s námi budete spolupracovat?

Naše nafukovací vodní parky splňují evropský standard PN-EN ISO 25649-6, a obdržíte plnou technickou dokumentaci a odborný certifikát v balení.
Poskytujeme dvouletou záruku na všechny nafukovací vodní parky naší výroby. Podrobné podmínky naleznete v záložce "Podmínky záruky", kterou najdete úplně dole na stránce.
Trojvrstvý materiál PVC nové generace o tloušťce 0,9 mm s UV ochranou, dvojitě zpevněná vnitřní konstrukce, nejsilnější svařování na trhu a spolehlivé tlakové ventily jsou charakteristické rysy našich vodních parků Gangaru.
Využijte našich let zkušeností! Rádi vám pomůžeme vybrat optimální park a plně ho přizpůsobit vašim potřebám.
Poskytujeme návody na použití a instalaci nafukovacích vodních parků. Navíc nabízíme zdarma online školení, během kterého vám náš tým vysvětlí celý proces krok za krokem. Za příplatek nám můžete svěřit celý proces instalace.
V případě poruchy vybavení náš tým poskytuje servis a technickou podporu. K tomu navíc přidáváme opravné sady, s jejichž pomocí budete moci opravit drobné škody sami. S námi není problém strašný!

Mapa realizací

Gwizdówka

Blizno

Łopatki

Osieczek

Lidzbark

Lubikowskie

Lubianka

Częstochowa

Januszkowice

Jelcz Laskowice

Wrocław

Polkowice

Zde naleznete nafukovací vodní parky naší autorství. Nafukovací vodní parky jsou místy, kde můžete zažít bezstarostnou radost, plujíc na vlnách úsměvů. Nafukovací vodní parky jsou oázami potěšení, místy, kde si můžete odpočinout od každodenního stresu a ponořit se do kouzelného světa vodní zábavy během horkého léta.

Gwizdówka

Blizno

Łopatki

Osieczek

Lidzbark

Lubikowskie

Lubianka

Częstochowa

Januszkowice

Jelcz Laskowice

Wrocław

Polkowice

Przykładowe realizacje

Nafukovací vodní park Lubikowo

Nafukovací vodní park Obec Książki - Jezero Osieczek

Nafukovací vodní park Wild Wake City – Czestochowa

Zóna dobrého, autoritativního textu pro vás

Dozvíte se více o nafukovacích vodních parcích. Přečtěte si zajímavé články, které jsme připravili pro ty, kteří hledají další znalosti.

Wodny dmuchany plac zabaw to bez wątpienia jedna z najbardziej emocjonujących letnich atrakcji! Na tego rodzaju dmuchańcach świetnie bawią się zarówno młodsze, jak i starsze dzieci.

Gdy na zewnątrz temperatury rosną, zaczynamy marzyć o tym, by zanurzyć się w chłodnej wodzie i spędzić czas na beztroskiej zabawie na basenie czy kąpielisku.

W GunGan z założenia chcemy maksymalnie odciążać naszych klientów, dlatego możemy zająć się montażem całego parku wodnego na Twoim zbiorniku. Jeśli wolisz zrobić to samodzielnie - przekażemy oczywiście dokładne instrukcje dla poszczególnych elementów.

Chcesz wejść w branżę dmuchanych parków wodnych, ale nie wiesz, od czego zacząć?