• Dostupné 1 kusů
Nafukovací štít dřevorubce - Axe throwing
26 420,00 Kč (síť)

32 496,60 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 32 496,60 Kč
D27
Dmuchana Tarcza drwala - Axe throwing  - 6
Dmuchana Tarcza drwala - Axe throwing  - 4
Dmuchana Tarcza drwala - Axe throwing  - 2
Dmuchana Tarcza drwala - Axe throwing  - 8
Dmuchana Tarcza drwala - Axe throwing  - 9
Dmuchana Tarcza drwala - Axe throwing  - 10
  • Dostupné 1 kusů

Nafukovací štít dřevorubce - Axe throwing

26 420,00 Kč (síť)

32 496,60 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 32 496,60 Kč
D27

Dřevorubecký štít - Házení sekerou! Návyková hra na přesnost pro všechny věkové kategorie!

help_outline Produkt ihned k dispozici. Objednávku Vám zašleme do 2 dnů pracovní.
Rozměr (délka x šířka x výška)
2.5 m x 3 m x 2.65 m
Rozměry balení (výška x průměr)
+/- 1 m x 0,5 m
Materiál nové generace
PVC
Dmychadlo
1x 750 W
Hmotnost
+/- 50 kg
Záruka (roky)
2

V sadě obdržíte

dmychadlo Záruka 2 roky ochranný kryt kotvy a lano bezplatné školení vrhací sekery 10 ks

URČENÍ VÝROBKU

Nafukovací štít dřevorubce - Axe throwing je nafukovací atrakce, která je určena všem, kteří mají soutěživého ducha. Zábava začíná, jakmile začnete soupeřit s ostatními hráči. Obtížnost se stupňuje úměrně s mírou kondice a zdatnosti soupeřící skupiny. Nafukovací atrakce přináší spoustu emocí, ale samotné soutěžení je naprosto bezpečné. Nevyžaduje nadprůměrnou fyzickou zdatnost. Na nafukovací soutěžní atrakci si může změřit své síly téměř každý. Nafukovací štít dřevorubce - Axe throwing lze používat venku, ale také ve sportovní hale, tedy po celý rok.

OBLAST VYUŽITÍ

Tato nafukovací atrakce je ideální pro teambuildingové akce, rozlučky se svobodou, venkovní akce či slavnosti. Nafukovací atrakce může sloužit také jako další atrakce pro turisty, hotelové hosty nebo zaměstnance. Nikdy nebude nouze o ty, kteří rádi využijí její možnosti – své nadšené příznivce si najde jak mezi dětmi a mládeží, tak mezi dospělými.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je i tento produkt vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Nafukovací štít dřevorubce - Axe throwing má délku 2,5 metrů, šířku 3 metrů a výšku 2,65 metrů. Splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 14960 pro nafukovací hrací zařízení. Doporučujeme používat elektrické pumpy, které jsou součástí balení. U nás ve společnosti GunGan se snažíme, abyste s výrobkem měli co nejméně starostí, proto v balení společně s nafukovací atrakcí najdete kompletní sadu příslušenství potřebného k jejímu upevnění (lana, kolíky). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým expertem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.