• Dostupné 1 kusů
Archery Tag Target
26 350,00 Kč (síť)

32 410,50 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 32 410,50 Kč
A22
Archery Tag Target  - 2
Archery Tag Target  - 6
Archery Tag Target  - 7
Archery Tag Target  - 8
Archery Tag Target  - 9
Archery Tag Target  - 5
  • Dostupné 1 kusů

Archery Tag Target

26 350,00 Kč (síť)

32 410,50 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 32 410,50 Kč
A22

Archery Tag Target je nafukovací terč Archery Tag s levitujícími míčky. 

help_outline Produkt ihned k dispozici. Objednávku Vám zašleme do 2 dnů pracovní.
Rozměr (délka x šířka x výška)
2,6 m x 1,4 m x 2,3 m
Rozměry balení (výška x průměr)
+/- 0,5 m x 0,5 m
Materiál nové generace
PVC
Dmychadlo
1x 750 W
Hmotnost
+/- 30 kg
Záruka (roky)
2

V sadě obdržíte

dmychadlo Záruka 1 roky kotvy certifikát bezplatné školení plastové kuličky

URČENÍ VÝROBKU

Archery Tag je dovednostní hra, která využívá lukostřelbu a kombinaci pravidel známé vybíjené. Výrobek je určen téměř pro všechny, kteří hledají hru plnou dobrodružství. Archery Tag doporučujeme zejména těm, kteří pořádají venkovní akce, festivaly, tábory, tematické akce nebo zábavné rozlučky se svobodou či speciální skupinové akce. Archery Tag je vyroben ze schválených materiálů, které prošly odbornou kontrolou. Máte tak jistotu, že naše zařízení je zcela bezpečné. Archery Tag je týmový sport, který může mít mnoho podob. Luk Archery Tag je jednodílný luk vhodný pro praváky i leváky. Jeho výhodou je nadprůměrná odolnost materiálu a vysoká pružnost. Sady Archery Tag lze doplnit o další atrakce, jako jsou terče nebo překážky. Každý hráč je vybaven ochrannou maskou. Doporučujeme také doplnit sadu o další chrániče prstů a předloktí.

OBLAST VYUŽITÍ

Archery Tag je atrakce určená dětem, mládeži i dospělým. Může mít podobu soutěže ve střelbě na určený cíl. Archery Tag je také ideální způsob trávení volného času na čerstvém vzduchu pro větší skupiny. Určete si cíl, zdolejte překážky a co nejdřív zasáhněte soupeře. Zásah šípem je díky pěnovému hrotu a jeho speciálnímu profilování zcela bezpečný. Každý hráč má navíc ochrannou masku. Obtížnost hry můžete zvýšit tím, že na hrací plochu umístíte další překážky, stěny, nafukovací válce nebo nafukovací koule Bumper Ball. Rozšiřte si sortiment Archery Tag o další chrániče nebo doplňky, které zvýší bezpečnost účastníků při týmových hrách. Využijte potenciál Archery Tag a vytvořte soutěžní prostředí. Pořádání závodů nebo her, jejichž hlavním cílem je zasáhnout soupeře a vyřadit ho ze hry, je vynikající způsob, jak děti a mládež naučit zdravému soutěžení. S našimi atrakcemi můžete svým zákazníkům zajistit nezapomenutelné chvíle při střelbě z jednodílného luku bezpečnými šípy, které jsou zakončeny měkkou houbičkou (kuličkou).

ARCHERY TAG

Stejně jako všechny naše atrakce je i Archery Tag vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Archery Tag nevyžaduje žádné zvláštní certifikáty ani povolení. Výrobek je zcela bezpečný. Doporučujeme používat výrobek pod dohledem vyškoleného pracovníka. Ve společnosti GunGan se staráme o to, abyste toho měli co nejméně - vyberte si perfektní sadu Archery Tag.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.