Houby Bubble Football
550,00 Kč (síť)

676,50 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 676,50 Kč
B4
Grzybki Bubble Football  - 1

Houby Bubble Football

550,00 Kč (síť)

676,50 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 676,50 Kč
B4

Houby pro vytyčení hrací plochy pro Bubble Football/ Archery Tag. Sada obsahuje 40 dílků.

help_outline Čeká na doručení nebo produkt je k dispozici na vyžádání. Ohledně dostupnosti nás prosím kontaktujte.
help_outlinePožádejte o produkt
Houby Bubble Football

Houby Bubble Football

Houby pro vytyčení hrací plochy pro Bubble Football/ Archery Tag. Sada obsahuje 40 dílků.

přijímám pravidla Zásady ochrany osobních údajů  

Materiál
Plastic
Hmotnost
+/- 3 kg
Záruka (roky)
1

URČENÍ VÝROBKU

Nafukovací koule Bumper Ball je zárukou bezpečné a prvotřídní zábavy. Atrakce byla vytvořena pro všechny, kteří milují týmové hry a skvělou zábavu. Nafukovací koule Bumper Ball využijete při akcích konaných na čerstvém vzduchu. Bumper Ball jsou také ideální pro kryté sportovní haly. Nafukovací koule Bumper Ball je tak velká, že se do ní vejdete. Uvnitř se nacházejí nastavitelné popruhy, které zajišťují bezpečné používání. Díky tomuto řešení si v nafukovací kouli Bumper Ball mohou zahrát všichni účastníci akce i přes výškové rozdíly mezi jednotlivými hráči. Můžete běhat, závodit, narážet při tom do ostatních hráčů a přitom se skvěle bavit. Pokud hledáte způsob, jak strávit čas s přáteli nebo rodinou, nafukovací koule Bumper Ball budou trefou do černého. Tento produkt můžete najít pod různými názvy – Bubble Football, Bubble Soccer nebo Bumper Ball. Ať už však hru nazveme jakkoli, jedno je jisté – týmová zábava v nafukovacích koulích Bumper Ball přinese všem účastníkům akce spoustu radosti a zábavy na dlouhé hodiny.

OBLAST VYUŽITÍ

Bumper Ball je nafukovací koule, vhodná ke hrám pořádaným na trávě, hřišti nebo v uzavřené hale. Jak se zabavit s nafukovacími koulemi Bumper Ball? Doporučujeme zejména Bubble Football, tak trochu jiný fotbal. Při výběru konkrétní hry jste omezení pouze svou fantazií, možností je nespočet: Bubble Bowling (variace na lidské kuželky), Bubble Sumo (přetlačovaná), Bubble Rugby, Last Bubble Man Standing a spousta dalších. Nafukovací koule Bumper Ball jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Popruhy uvnitř koulí stabilizují vaši polohu. Nafukovací koule chrání před případnou srážkou s jiným hráčem. Nemusíte se obávat modřin ani odřenin. Materiál použitý v nafukovacích koulích Bumper Ball je odolný proti nárazu.

BUMPER BALL

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je výrobek vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z TPU s vysokou pevností v tahu. Nafukovací míč Bumper Ball je v souladu se zákonem o obecné bezpečnosti výrobků. Na nafukovací míč Bumper Ball se vztahuje roční záruka. Ve společnosti GunGan se staráme o to, abyste měli co nejméně starostí - v balení s nafukovacím míčem Bumper Ball poskytujeme další sadu záplat. Bezpečnost atrakce byla zkontrolována nezávislým posuzovatelem.

Related products

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.