Nafukovací vlaštovka - krokodýl
116 590,00 Kč (síť)

116 590,00 Kč tax include.

Lowest Price: 143 405,70 Kč
WDD85
  • Na zamówienie
Dmuchany połykacz - krokodyl  - 5

Nafukovací vlaštovka - krokodýl

116 590,00 Kč (síť)

116 590,00 Kč tax include.

Lowest Price: 143 405,70 Kč
WDD85

Nenechte se sežrat! Obrovská krokodýlí vlaštovka vám zábavu ještě zpestří.

help_outline Čeká na doručení nebo produkt je k dispozici na vyžádání. Ohledně dostupnosti nás prosím kontaktujte.
help_outlinePožádejte o produkt
Nafukovací vlaštovka - krokodýl

Nafukovací vlaštovka - krokodýl

Nenechte se sežrat! Obrovská krokodýlí vlaštovka vám zábavu ještě zpestří.

přijímám pravidla Zásady ochrany osobních údajů  

Rozměr (délka x šířka x výška)
10 m x 5 m x 4 m
Rozměry balení (výška x průměr)
+/- 1,6 m x 0,8 m
Materiál nové generace
PVC
Dmychadlo
2x 2400 W
Hmotnost
+/- 230 kg
Bezpečnostní norma
EN14960
Záruka (roky)
2
Výška sestupné police
1,9 m

V sadě obdržíte

dmychadlo Záruka 2 roky ochranný kryt kotvy a lano certifikát bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Nafukovací skluzavka Nafukovací vlaštovka - krokodýl je fantastická nafukovací atrakce pro děti a mládež. Skvěle se osvědčí v kombinaci s našimi dalšími atrakcemi s různými motivy. Jakmile děti spatří nafukovací skluzavku Nafukovací vlaštovka - krokodýl, už z ní nespustí oči. Nejmladší účastníci akcí se rádi baví, takže tato skluzavka se může klidně stát jednou z nejoblíbenějších nafukovacích atrakcí ve vaší nabídce. Nafukovací atrakce z této kategorie jsou efektní a obvykle obsahují spoustu dekorací a prvků, které přímo vybízejí ke zdravému skákání na čerstvém vzduchu.

OBLAST VYUŽITÍ

Hop, šup, ať žije dobrodružství! Jediné, co si s sebou musíte vzít, je dobrá nálada. Nafukovací atrakce představuje nadčasový způsob hraní téměř pro všechny věkové skupiny. Nafukovací atrakce je dost velká a je proto skvělou volbou pro velké události, jako jsou firemní akce, rodinné oslavy, slavnosti, svatby, první svaté přijímání nebo jiné venkovní akce. Pro všechny zákazníky jsou k dispozici bezplatná školení v polské Vratislavi, na kterých vám naši odborníci podrobně představí jednotlivé atrakce.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je i tento produkt vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Tato nafukovací skluzavka má délku 10 metrů, šířku 5 metrů a výšku 4 metrů. Splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 14960 pro nafukovací hrací zařízení. Doporučujeme používat elektrické pumpy, které jsou součástí balení. Stejně jako na většinu našich výrobků, i na tuto nafukovací atrakci poskytujeme dvouletou záruku. U nás ve společnosti GunGan se snažíme, abyste s výrobkem měli co nejméně starostí, proto v balení společně s nafukovací atrakcí najdete kompletní sadu příslušenství potřebného k jejímu upevnění (lana, kolíky). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým expertem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.