Nafukovací gladiátorská aréna
54 300,00 Kč (síť)

66 789,00 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 66 789,00 Kč
D3
Dmuchaniec Arena Gladiatorów  - 2
Dmuchaniec Arena Gladiatorów  - 4
Dmuchaniec Arena Gladiatorów  - 5
Dmuchaniec Arena Gladiatorów  - 6
Dmuchaniec Arena Gladiatorów  - 7
Dmuchaniec Arena Gladiatorów  - 8
Dmuchaniec Arena Gladiatorów  - 9
Dmuchaniec Arena Gladiatorów  - 10
Dmuchaniec Arena Gladiatorów  - 12

Nafukovací gladiátorská aréna

54 300,00 Kč (síť)

66 789,00 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 66 789,00 Kč
D3

Nafukovací gladiátorská aréna vám umožní svádět epické souboje plné smíchu na obrovských měkkých ramenech. Je to ideální zábava pro děti a mládež i dospělé. K nafouknutí je zapotřebí další pumpa PK-501, která je součástí sady.

help_outline Čeká na doručení nebo produkt je k dispozici na vyžádání. Ohledně dostupnosti nás prosím kontaktujte.
help_outlinePožádejte o produkt
Nafukovací gladiátorská aréna

Nafukovací gladiátorská aréna

Nafukovací gladiátorská aréna vám umožní svádět epické souboje plné smíchu na obrovských měkkých ramenech. Je to ideální zábava pro děti a mládež i dospělé. K nafouknutí je zapotřebí další pumpa PK-501, která je součástí sady.

přijímám pravidla Zásady ochrany osobních údajů  

Rozměr (délka x šířka x výška)
6 m x 6 m x 1,6 m
Rozměry balení (výška x průměr)
+/- 1,6 m x 0,7 m
Materiál nové generace
PVC
Dmychadlo
1x 1800 W
Hmotnost
+/- 100 kg
Bezpečnostní norma
EN14960
Záruka (roky)
2

V sadě obdržíte

dmychadlo Záruka 2 roky ochranný kryt kotvy a lano certifikát bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Nafukovací gladiátorská aréna je nafukovací atrakce, která je určena všem, kteří mají soutěživého ducha. Zábava začíná, jakmile začnete soupeřit s ostatními hráči. Obtížnost se stupňuje úměrně s mírou kondice a zdatnosti soupeřící skupiny. Nafukovací atrakce přináší spoustu emocí, ale samotné soutěžení je naprosto bezpečné. Nevyžaduje nadprůměrnou fyzickou zdatnost. Na nafukovací soutěžní atrakci si může změřit své síly téměř každý. Nafukovací gladiátorská aréna lze používat venku, ale také ve sportovní hale, tedy po celý rok.

OBLAST VYUŽITÍ

Tato nafukovací atrakce je ideální pro teambuildingové akce, rozlučky se svobodou, venkovní akce či slavnosti. Nafukovací atrakce může sloužit také jako další atrakce pro turisty, hotelové hosty nebo zaměstnance. Nikdy nebude nouze o ty, kteří rádi využijí její možnosti – své nadšené příznivce si najde jak mezi dětmi a mládeží, tak mezi dospělými.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je i tento produkt vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Nafukovací gladiátorská aréna má délku 6 metrů, šířku 6 metrů a výšku 1,6 metrů. Splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 14960 pro nafukovací hrací zařízení. U nás ve společnosti GunGan se snažíme, abyste s výrobkem měli co nejméně starostí, proto v balení společně s nafukovací atrakcí najdete kompletní sadu příslušenství potřebného k jejímu upevnění (lana, kolíky). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým expertem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.