Vodní překážková dráha Tría (14 x 3 m)
139 410,00 Kč (síť)

171 474,30 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 171 474,30 Kč
PW60
  • Na zamówienie
Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)  - 1
Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)  - 2
Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)  - 3

Vodní překážková dráha Tría (14 x 3 m)

139 410,00 Kč (síť)

171 474,30 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 171 474,30 Kč
PW60

Vodní park na míru - ideální pro vodní nádrž jakékoli velikosti. Součástí sady není čerpadlo. Při zakoupení vodní cesty vám dáme dvě čerpadla za cenu jednoho.

help_outline Čeká na doručení nebo produkt je k dispozici na vyžádání. Ohledně dostupnosti nás prosím kontaktujte.
help_outlinePožádejte o produkt
Vodní překážková dráha Tría (14 x 3 m)

Vodní překážková dráha Tría (14 x 3 m)

Vodní park na míru - ideální pro vodní nádrž jakékoli velikosti. Součástí sady není čerpadlo. Při zakoupení vodní cesty vám dáme dvě čerpadla za cenu jednoho.

přijímám pravidla Zásady ochrany osobních údajů  

Materiál
PVC 0,9 mm
Bezpečnostní norma
ISO 25649-6:2017
Záruka (roky)
2
Maximální počet účastníků
8

V sadě obdržíte

záruka 2 roky ochranný kryt kotvy a lano certifikát bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Nafukovací vodní dráhy jsou měkké a barevné konstrukce, které plují na vodní hladině. Díky své velké odolnosti mohou nafukovací vodní dráhy bez problémů sloužit jako místo pro konání soutěží. Nafukovací atrakce patří k nejoblíbenějším sezónním atrakcím pro děti, mládež i dospělé. Nafukovací překážkové dráhy mohou být nedílnou součástí nabídky atrakcí na speciálních akcích u rybníku, jezera nebo přehrady během hromadných akcí, firemních akcí a večírků pořádaných pod širým nebem. Pro všechny milovníky vodních sportů jsou nafukovací dráhy bezesporu ideálním lákadlem. Výhodou nafukovacích vodních drah je jejich funkčnost a možnost rozšíření. Každá nová sezóna je příležitostí k rozšíření atrakce o nové prvky. Na nafukovacích vodních drahách si děti užijí hodiny zábavy po celé léto.

OBLAST VYUŽITÍ

Nafukovací dráhy jsou senzačním doplňkem komplexních vodních parků. Snadno si můžete sestavit vlastní nafukovací vodní dráhu a vaše atrakce bude ještě zajímavější. Při hře lze využít spojovací prvky, překážky a nafukovací výstupky. Vytvářejte týmy a pořádejte soutěže mezi všemi účastníky akce. Nafukovací vodní dráhy lze spojovat do větších celků a lze je také rozšířit o další stejně zajímavé příslušenství. Skvěle se hodí ke skákacím polštářům, lezeckým stěnám nebo opičím drahám. Nafukovací překážkové dráhy vnášejí do společné zábavy s přáteli a známými spoustu radosti a pozitivní energie. Nafukovací vodní dráhy plně uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších účastníků letní zábavy.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je výrobek vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Tato nafukovací vodní překážková dráha je 14 metrů dlouhá a 3 metru široká. Splňuje bezpečnostní normu ISO 25649-6 a stejně jako na většinu našich atrakcí se na něj vztahuje dvouletá záruka. Ve společnosti GunGan dbáme na to, abyste toho měli co nejméně - v balení s nafukovacími atrakcemi poskytujeme kompletní sadu příslušenství potřebného k jejich vzájemnému připevnění (lana). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým posuzovatelem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.