Nafukovací vodní park Epsilon (30 x 24 m)
938 620,00 Kč (síť)

1 154 502,60 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 1 154 502,60 Kč
PW55
  • Na zamówienie
Dmuchany park wodny Epsilon (30 x 24 m)  - 1
Dmuchany park wodny Epsilon (30 x 24 m)  - 2
Dmuchany park wodny Epsilon (30 x 24 m)  - 3
Dmuchany park wodny Epsilon (30 x 24 m)  - 4
Dmuchany park wodny Epsilon (30 x 24 m)  - 5
Dmuchany park wodny Epsilon (30 x 24 m)  - 6
Dmuchany park wodny Epsilon (30 x 24 m)  - 7
Dmuchany park wodny Epsilon (30 x 24 m)  - 8
Dmuchany park wodny Epsilon (30 x 24 m)  - 9

Nafukovací vodní park Epsilon (30 x 24 m)

938 620,00 Kč (síť)

1 154 502,60 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 1 154 502,60 Kč
PW55

Vodní park na míru - ideální řešení pro vodní plochu jakékoli velikosti.

help_outline Čeká na doručení nebo produkt je k dispozici na vyžádání. Ohledně dostupnosti nás prosím kontaktujte.
help_outlinePožádejte o produkt
Nafukovací vodní park Epsilon (30 x 24 m)

Nafukovací vodní park Epsilon (30 x 24 m)

Vodní park na míru - ideální řešení pro vodní plochu jakékoli velikosti.

přijímám pravidla Zásady ochrany osobních údajů  

Materiál
PVC 0,9 mm
Dmychadlo
2x 1000 W
Bezpečnostní norma
ISO 25649-6:2017
Záruka (roky)
2
Maximální počet účastníků
70
Počet prvků
30

V sadě obdržíte

čerpadla záruka 2 roky ochranný kryt spojovací lano certifikát bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Nafukovací vodní park nabízí nezapomenutelné zážitky na dlouhé letní dny. Výrobky z této kategorie jsou naprostým hitem pro všechny věkové skupiny, od těch nejmenších až po dospělé milovníky vodních hrátek.  Nafukovací vodní parky lze navíc rozšířit o další skluzavky. Dovolená u vody se může proměnit v řadu skvělých dobrodružství a honiček v nafukovacím vodním parku. Vyzkoušejte si překážkové dráhy, zdolejte opičí dráhu a zavěste se těsně nad vodní hladinou. Vyskočte pomocí velkého nafukovacího polštáře. Nafukovací vodní park je ideální řešení, jak smysluplně využít vodní plochu. Nafukovací vodní park je plně mobilní, skládací a přenosný. S každou novou sezónou můžete svůj nafukovací vodní park rozšířit o nové prvky. Proč investovat do nafukovacího vodního parku pro děti a mládež? S takovou atrakcí vyjdete vstříc zákazníkům, kteří se v horkých dnech touží ochladit. Různorodé překážky vám umožní vytvořit atrakci, které zákazníci nebudou schopni odolat a na které se díky její pestrosti rozhodně nebudou nudit. Pořádejte soutěže pro začátečníky i pokročilé. Díky nafukovacím vodním parkům bezpečně zabavíte své děti na dlouhé hodiny. Rodiče a pečovatelé si tak mohou přímo u nafukovacího vodního parku skvěle odpočinout.

OBLAST VYUŽITÍ

Nafukovací vodní park lze rozšířit o další překážkové dráhy, bójky, lezecké stěny a skluzavky. Nafukovací park můžete dále zatraktivnit balančními podložkami, nafukovacími polštáři, mosty, žebříky a mnoha dalšími prvky. Každý návštěvník parku by měl mít na sobě plovací vestu. Bohatě vybavený nafukovací vodní park pojme až 75 osob najednou! Vytvářejte skupiny, měřte časy, závoďte s přáteli a známými. Nafukovací vodní park je zcela bezpečný. Z případných pádů nemusíte mít vůbec strach – materiál je pružný a velmi měkký. Nafukovací vodní park je ideální řešení pro velké tematické akce. Skvěle se osvědčí také jako hlavní atrakce letních táborů. Vyberte si náš produkt a hrajte si celé hodiny. Nafukovací atrakce jsou k dispozici v různých barevných provedeních. Díky různým tvarům a provedením nafukovacího vodního parku se čas strávený na něm stane nezapomenutelným zážitkem. Nemůžeme vám zaručit dobré počasí, ale zaručíme nafukovací atrakce špičkové kvality, které přilákají zákazníky.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je výrobek vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Nafukovací vodní park je 30 metrů dlouhý a 24 metrů široký. Splňuje bezpečnostní normu ISO 25649-6 a stejně jako na většinu našich atrakcí se na něj vztahuje dvouletá záruka. Ve společnosti GunGan dbáme na to, abyste toho měli co nejméně - v balení s nafukovacími atrakcemi poskytujeme kompletní sadu příslušenství potřebného k jejich vzájemnému připevnění (lana). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým posuzovatelem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.