Nafukovací zábavní park ve fialové a zelené barvě
2 832 230,00 Kč (síť)

2 832 230,00 Kč tax include.

Lowest Price: 3 483 642,90 Kč
  • Na zamówienie
Dmuchany park rozrywki w motywie fioletowo - zielonym  - 1
Dmuchany park rozrywki w motywie fioletowo - zielonym  - 2
Dmuchany park rozrywki w motywie fioletowo - zielonym  - 3
Dmuchany park rozrywki w motywie fioletowo - zielonym  - 4
Dmuchany park rozrywki w motywie fioletowo - zielonym  - 5
Dmuchany park rozrywki w motywie fioletowo - zielonym  - 6
Dmuchany park rozrywki w motywie fioletowo - zielonym  - 7
Dmuchany park rozrywki w motywie fioletowo - zielonym  - 8

Nafukovací zábavní park ve fialové a zelené barvě

2 832 230,00 Kč (síť)

2 832 230,00 Kč tax include.

Lowest Price: 3 483 642,90 Kč

Nejnovější ambiciózní projekt společnosti GunGan, nafukovací zábavní parky - působivě velký prostor vybavený mnoha atrakcemi! Návrh v tlumené modré a žluté barvě.

help_outline Čeká na doručení nebo produkt je k dispozici na vyžádání. Ohledně dostupnosti nás prosím kontaktujte.
help_outlinePožádejte o produkt
Nafukovací zábavní park ve fialové a zelené barvě

Nafukovací zábavní park ve fialové a zelené barvě

Nejnovější ambiciózní projekt společnosti GunGan, nafukovací zábavní parky - působivě velký prostor vybavený mnoha atrakcemi! Návrh v tlumené modré a žluté barvě.

přijímám pravidla Zásady ochrany osobních údajů  

Rozměr (délka x šířka x výška)
50 m x 30 m x 5 m
Materiál nové generace
PVC
Bezpečnostní norma
EN14960
Záruka (roky)
2

V sadě obdržíte

dmychadlo Záruka 2 roky ochranný kryt kotvy a lano certifikát bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Ve společnosti GunGan nabízíme nafukovací zábavní parky jak v suché, tak i vodní verzi. Tyto působivé, rozsáhlé a komplexní nafukovací parky jsou velmi efektní. Skládají se z mnoha prvků – z několika jednotek až desítek atrakcí, které nabízejí moře zábavy. Při hře v nafukovacím zábavním parku si téměř každý přijde na své. Nabízíme možnost individuálního návrhu s libovolným motivem a v libovolném barevném provedení. Mrkněte také na hotové modely, které najdete v našem obchodě. Nafukovací zábavní parky představují nejrozsáhlejší komplex složený z mnoha atrakcí, jako jsou lezecké stěny, skákací polštáře, otevřené bazény s míčky, skluzavky, překážkové dráhy a spousta dalších. Vstupte do světa zábavy, nabídněte svým zákazníkům nezapomenutelný zážitek a investujte do nafukovacího zábavního parku. Tento typ atrakcí splňuje požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Je nafukovací zábavní park to pravé pro vás? Ano, pokud hledáte způsob, jak skvěle strávit čas s přáteli nebo rodinou. Nafukovací zábavní park zaručuje hodiny povedené zábavy nejen na rodinných oslavách. Nafukovací zábavní park se také skvěle osvědčí při velkých tematických akcích, venkovních oslavách nebo sezónních veřejných akcích.

OBLAST VYUŽITÍ

Nafukovací zábavní park je navržen tak, aby se v něm mohl bavit téměř každý. Čas strávený s našimi blízkými je ještě příjemnější. Vyzkoušejte všechny atrakce a najděte si svou oblíbenou. Nafukovací zábavní park lze obohatit o další skluzavky, skákací polštáře, bazény s míčky, měkký kopeček nebo fenomenální wipeout. Nespornou výhodou nafukovacího zábavního parku je působivý prostor pro různé druhy her. V jednotlivých zónách této atrakce můžete soutěžit s přáteli nebo si to rozdat v závodech v nafukovacích koulích. Nafukovací zábavní park je komplexní projekt, který lze libovolně měnit a upravovat. Díky tomuto řešení můžete být váš nafukovací zábavní park naprosto jedinečný.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je výrobek vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z PVC nové generace s vysokou odolností proti roztržení. Tento nafukovací zábavní park je 50 metrů dlouhý, 30 metrů široký a 5 metrů vysoký. Splňuje bezpečnostní normu CWA-EN 14960 pro nafukovací hrací zařízení. Doporučujeme použít nafukovací vaky, které přidáváme do sady. Stejně jako na většinu našich atrakcí se i na tuto nafukovací atrakci vztahuje dvouletá záruka. Ve společnosti GunGan se snažíme, abyste toho měli co nejméně - v balení s nafukovací atrakcí poskytujeme kompletní sadu příslušenství potřebného k jejímu připevnění (lana, kolíky). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým posuzovatelem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.