Nafukovací vodní válec TPU premium
30 560,00 Kč (síť)

37 588,80 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 37 588,80 Kč
W1
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 1
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 2
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 3
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 4
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 5
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 6
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 7
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 8
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 9

Nafukovací vodní válec TPU premium

30 560,00 Kč (síť)

37 588,80 Kč tax include.

S DPH
Lowest Price: 37 588,80 Kč
W1

Stabilní nafukovací válec na hraní ve vodě (2-3 osoby). Součástí atrakce není pumpa. Tu je nutné zakoupit zvlášť.

help_outline Produkt ihned k dispozici. Objednávku Vám zašleme do 2 dnů pracovní.
Rozměr (délka x šířka x výška)
2,4 m x 2,2 m x 2,2 m
Rozměry balení (výška x průměr)
+/- 1,2 m x 0,4 m
Materiál
TPU 0,7 mm
Hmotnost
+/- 80 kg
Záruka (roky)
1

V sadě obdržíte

záruka 1 roky ochranný kryt bezplatné školení

URČENÍ VÝROBKU

Vodní válce a vodní koule jsou ideální v kombinaci s nafukovacími vodními bazény. Vodní válec je atrakce zejména pro ty, kteří mají dobré reflexy. Vodní válec je na hladině velmi neposedný, což znamená, že aktivity v něm mohou provázet salvy smíchu nejen samotného účastníka, ale také celého okolí. Snažte se udržet rovnováhu a přeběhnout uvnitř vodního válce určitou vzdálenost. Vodní koule (také water ball) je určena pro děti a mládež. Vyzkoušejte si, zda se udržíte na nohou uvnitř vodní koule. Lano, pomocí něhož je vodní koule přivázána, zabrání tomu, aby se atrakce na otevřené vodní ploše příliš vzdálila od břehu. Vodní koule lze použít jak v bazénu, tak na jezeře nebo na jiných širokých a klidných vodních plochách. Vodní válce a vodní koule bezesporu představují dokonalou kombinaci zábavy a soutěžení ve vodním prostředí. Zajistěte všem účastníkům akce nezapomenutelné zážitky a investujte do vodních koulí a válců.

OBLAST VYUŽITÍ

Prostor pro využití této atrakce omezuje pouze naše vlastní představivost. Vodní koule a vodní válce jsou skvělou atrakcí pro zorbing. Využijte potenciál této atrakce na rozlučce se svobodou, firemní akci nebo rodinné oslavě pod širým nebem. Vodní koule jsou také velmi atraktivní na pohled. Během hry se osoba uvnitř koule snaží udržet rovnováhu. Pořádejte soutěže o nejdelší trasu zdolanou ve vodních válcích. Zábavné běhání, kotouly a pády jsou zcela bezpečné a tlumené odolným materiálem. Při použití na vodě je osoba uvnitř ještě lépe chráněna proti bolestivým nárazům. Vodní válce mohou být v létě ideálním lákadlem pro všechny, kteří touží po kontaktu s vodou. Hry na čerstvém vzduchu navíc posílí vztahy mezi rodinou a přáteli.

O VÝROBKU

Stejně jako všechny naše nafukovací atrakce je výrobek vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v tomto případě z TPU s vysokou pevností v tahu. Je v souladu se zákonem o obecné bezpečnosti výrobků. Pro nafukovací vak doporučujeme použít pumpu PK-501, pumpa není součástí dodávky. Na nafukovací vak se vztahuje roční záruka. Ve společnosti GunGan dbáme na to, abyste toho měli co nejméně - v balení s nafukovací atrakcí poskytujeme kompletní sadu příslušenství potřebného k jejímu upevnění (lana, kolíky). Bezpečnost nafukovacího zařízení byla zkontrolována nezávislým posuzovatelem.

Mohlo by se vám také líbit

Co nás odlišuje?

Záruka

Na většinu námi prodávaných výrobků poskytujeme dvouletou záruku. Další podrobnosti naleznete v záručních podmínkách.

Materiál

K výrobě nafukovacích atrakcí používáme odolné materiály: TPU nebo PVC, které se vyznačují nadprůměrnou odolností proti roztržení a relativně nízkou hmotností.

Dokumentace

Všechna zařízení, na která se vztahují normy ČSN EN 14960 a ČSN EN ISO 25649-6, mají technický certifikát (atest) a jsou vybavena technickou a provozní dokumentací.

Dmychadla

Každý výrobek, který vyžaduje stálý přívod vzduchu, je dodáván společně se sadou nezbytných elektrických pump.

Poradenství

Přemýšlíte, jaké atrakce budou pro vaši firmu nejlepší? Máte dotazy ohledně podnikání s využitím našich produktů? Neváhejte! Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Servis

Přemýšlíte, co dělat, když se vaše zařízení porouchá a vy ho nedokážete sami opravit? Nebojte se! Kdykoli se můžete obrátit na náš servis.

Kvalita

Své produkty známe nejen z pohledu výrobce, ale také z pohledu uživatele. Díky tomu jsme schopni poskytovat nejlepší kvalitu, která v praxi skutečně funguje.

Ziskovost

Na našich atrakcích musíte vydělat především vy! Pečlivě vybíráme produkty s vysokým investičním potenciálem, které jsou nejčastěji pronajímány na polském trhu.